Oscar Isaac, Amazon Prime'ın Helltown dizisinin kadrosunda!

Oscar Isaac, Amazon Prime'ın Helltown dizisinin kadrosunda!
Oscar Isaac'in yeni dizi projesi belli oldu. Geçtiğimiz sene Marvel'ın Moon Knight ve HBO'nun Scenes from a Marriage dizilerinde rol alan oyuncu, Amazon Prime'da ekrana gelmesi için hazırlanan "Helltown" dizisinin kadrosuna katıldı.

Dün gece düzenlenen Oscar töreninde Netflix filmi All Quiet On the Western Front'la ödül kazanan yönetmen/senarist/yapımcı Ed Berger (Patrick Melrose. Your Honor, The Terror, Deutschland ’83), yeni dizinin yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Amazon Studios ile Robert Downey Jr.-Susan Downey'in şirketi Ten Downey (Perry Mason, Sweet Tooth) yapımını üstlendi. Sezonu 8 bölüm sürecek ve Casey Sherman'ın (The Finest Hours, Patriots Day) aynı adlı romanından uyarlanacak.

Senaryosunu El Masri'nin (Severance, Here and Now) kaleme aldığı Helltown'da Kurt Vonnegut'un tanınmış ve saygı değer bir yazar haline gelmeden önceki hayatı konu alınacak. 1969'da Kurt, Cod Burnu'nda beş çocuğu ve eşiyle yaşayan bir araba satıcısı ve yazmakta zorlanan bir romancıdır. İki kadın ortadan kaybolduğunda ve daha sonra Provincetown'un eteklerindeki kum tepelerinin altında öldürülmüş olarak bulunduğunda, Kurt seri katili avlamayı takıntı haline getirir ve baş şüpheliyle tehlikeli bir bağ kurar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER