Lesley-Ann Brandt de The Walking Dead evrenine dahil oldu

Lesley-Ann Brandt de The Walking Dead evrenine dahil oldu
Lucifer'dan The Walking Dead'e transfer var.

Lesley-Ann Brandt, Andrew Lincoln ve Danai Gurira'lı yeni uzantı dizinin kadrosuna dahil oldu. Rick ve Michonne'u merkezine alan isimsiz yeni dizinin sezonu 6 bölüm sürecek ve 2024 içinde ekranda olacak. Evrenin diğer dizilerinden de sorumlu Scott M. Gimple dizide showrunner olarak görev alıyor.

Dizi, değişen dünyanın değiştirdiği iki karakterin, yani Michonne ve Rick arasındaki epik aşk hikayesini sunacak. Deadline'ın haberine göre Brandt, dizide Pearl Thorne adlı bir karaktere hayat verecek. Ancak şu an için karakterle ilgili detaylar açıklanmadı.

Lincoln, ana kadro oyuncusu olarak en son The Walking Dead'in 9. sezonunun 5. bölümünde rol aldı ve bir patlama sonrası diğer karakterler tarafından Rick'in öldüğü zannedildi. Gurira ise 10. sezon tamamlandığında izleyiciye veda etti. Michonne, Rick'in hayatta olabileceğini öğrenince gerçeğin peşine düştü. İki karakter son olarak dizinin finalinin sonlarına doğru kısa süreli göründü.

The Walking Dead evreni bu yıl içinde ekrana gelmesi beklenen Maggie-Negan dizisi TWD: Dead City ve Daryl Dixon dizisiyle devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER