Bir Pazartesi klasiği: “Paramparça”

Bir Pazartesi klasiği: “Paramparça”

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin  yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça”, her hafta olduğu gibi Pazartesi günü yayınlanan 24. bölümüyle de reytinglerdeki birinciliğini korudu.

PAZARTESİ EKRANI “PARAMPARÇA”

Paramparça; TNS ölçümlerine göre ABC 1 kategorisinde 8,83 reyting  21.08 izlenme payı,  Tüm kişilerde yüzde 8.38    reyting ve yüzde 20.93  izlenme payı ile yine günün birincisi oldu. Paramparça AB kategorisinde ise 6,90 reyting ve 18,14 izlenme payı ile en yakın programla birincilik için nefes nefese yarıştı.  

DUYGU FIRTINASI YAŞANDI

Gülseren’in yaşadığı yoğun gel gitlerin ardından evi terk etmesi Paramparça’nın 24. bölümüne damgasını vurdu. Gittikleri restoranda Gülseren’in hakarete uğramasıyla çılgına dönen Cansu ortalığı birbirine katarken Cihan ve Gülseren’in ‘yasak aşk’ haberini de öğrenmesi anne-kız arasında fırtınaya neden oldu. Olanlara daha fazla dayanamayan Gülseren, Cihan ve Cansu’nun tüm engelleme çabalarına rağmen evi terk etti.

İKİ KIZIM VAR AMA YAPAYALNIZIM

Cansu’dan ayrılmak zorunda kalan; Hazal’a ise bir türlü ulaşamayan Gülseren’in “İki kızım var ama yapayalnızım!” diyerek isyan etmesi milyonları ekran başında duygulandırdı.

“PARAMPARÇA” EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ ADAYI

Paramparça’nın soundtrack’i ‘Paramparça-Su Gibi Gözlerin’, 21. Kral Türkiye Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi Müziği’ dalında halkın seçimiyle  aday gösterildi. 21 Mayıs Perşembe akşamına kadar ‘191’ yazıp 2353’e göndererek Paramparça’ya oy kullanılabilinecek.  Sözlerini İntizar’ın yazdığı ve seslendirdiği, müziğini Ayşe Önder’in yaptığı ‘Su Gibi Gözlerin’de, dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya da dizinin ve klibin yönetmeni Cevdet Mercan’a ait olan şiire sesiyle can verdi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER