Waco, The Aftermath sezonuyla 14 Nisan'da ekrana dönüyor!

Waco, The Aftermath sezonuyla 14 Nisan'da ekrana dönüyor!
2018'da ekrana gelen Waco'nun devam dizisi Waco: The Aftermath 14 Nisan'da başlıyor.

Orijinal dizi, Texas'a bağlı Waco kentinde bir tarikata 1993'te yapılan baskının ve düzinelerce insanın ölümüne giden olayların gerçek hikayesini konu alıyor. The Aftermath adı verilen yeni sezon ise baskın sonrasında hayatta kalan tarikat (Branch Davidians) üyelerinin adaletin karşısına çıkmasını ve devamında yaşananları konu alacak.

Waco'daki olaylar "vatansever" bir hareketin ortaya çıkmasına sebep olmuş, bu da ABD tarihindeki en yıkıcı ülke iç terörizm olayı olarak bilinen Oklahama City bombalamasına sebebiyet vermişti.

Ana dizide ATF ajanı Jacob Vasquez'i canlandıran John Leguizamo, karakterini devam dizisinde de oynuyor. Michael Shannon da benzer şekilde FBI için rehine arabulucusu olarak görev alan Gary Noesner'i yeniden canlandırıyor. Waco oyuncularından Shea Whigham ve Annika Marks da dönerken sezonda David Costabile, J. Smith Cameron, Giovanni Ribisi, John Hoogenakker, Keean Johnson, Abbey Lee, Alex Breaux, Michael Cassidy, Gary Cole, Nicholas Kolev, Michael Luwoye, Kali Rocha, Michael Vincent Barry ve Sasheer Zamata da rol alıyor.

Yeni diziyi ABD'nin kablolu kanallarından Showtime yayınlayacak. Ana dizi Waco, aynı gruba bağlı Paramount Network'te yayınlandı.1BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER