Ben Stiller, Three Identical Strangers dizisinin başrolünü üstlendi

Ben Stiller, Three Identical Strangers dizisinin başrolünü üstlendi
Emmy ödüllü oyuncu/senarist/yönetmen Ben Stiller, "Three Identical Strangers" dizisiyle kamera önüne gelmeye hazırlanıyor.

Henüz yayıncısı belli olmayan mini dizi, gerçek bir hikâyeden esinlenerek hazırlanıyor ve birkaç on yıla yayılarak işlenecek. Amy Lippman (Part of Five) diziyi hazırlıyor; Sony Pictures Television, TriStar Television ve SK Global Entertainment ise yapımını üstleniyor.

New York'ta geçen Three Identical Strangers, doğumda ayrılmış tek yumurta üçüzler Bobby Shafran, David Kellman ve Eddy Galland'ın 19 yaşında sürpriz bir şekilde bir araya gelmesi üzerine kurulu. Bu durum onlara şöhreti getirdiği gibi rahatsız edici ve olağanüstü olaylar zincirine de sebep olacak.

İnternetin henüz yaygın olmadığı ve insanların akrabalarını kolayca bulamadığı dönemde Shafran, New York'taki bir devlet üniversitesinde Galland'la karşılaşır ve bir ikizi olduğunu keşfeder. Hikâyenin popüler olmasıyla birlikte yolları Kellman'la kesişir. Üç kardeş farklı sosyoekonomik geçmişleri olan aileler tarafından evlat edinmişlerdir. Bir araya geldikten sonra bir restoran açan ve birlikte yaşamaya başlayan kardeşlerin ilişkisi zamanla yıpranır ve psikolojik sorunlar takip eder. 1995'te gelindiğinde ise kardeşlerden birisi intihar eder.

Ben Stiller, üçüzlerin yetişkin halini canlandıracak ve yapım şirketi Red Hour Films aracılığıyla yönetici yapımcı olarak da dahil alacak. Son yıllarda yönetmenliğe ve yapımcılığa ağırlık veren Stiller, Emmy adaylığı kazanan Severance ve Escape at Dannemora dizilerinin yapımcılığını da üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER