Daisy Jones ve The Six'in dizi uyarlaması 3 Mart'ta Amazon Prime'da başlıyor

Daisy Jones ve The Six'in dizi uyarlaması 3 Mart'ta Amazon Prime'da başlıyor
Taylor Jenkins Reid imzalı Daisy Jones ve The Six romanının dizi uyarlaması izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk tanıtımı yayınlanan dizi, 3 Mart'ta Amazon Prime ekranlarında olacak.

Scott Neustadter ve Michael H. Weber'in kaleme aldığı Daisy Jones ve The Six'in yapımcıları arasında Oscar ödüllü ünlü oyuncu Reese Witherspoon da bulunuyor. Riley Keough başrolü üstleniyor ve geniş kadrosunda Sam Claflin, Camila Morrone, Nabiyah Be, Will Harrison, Suki Waterhouse, Josh Whitehouse, Tom Wright & Jacqueline Obradors, Sebastian Chacon ve Timothy Olyphant yer alıyor. Mini dizinin sezonu 10 bölümden oluşuyor.

Kitabın Konusu:

Kimileri rüyalarının peşine düşer, kimileri de kâbuslarının. Daisy Jones ve The Six’i herkes tanırdı. 60’lı yılların sonunda henüz genç bir kızken en popüler kulüplerin aranan ismi, en ünlü rock yıldızlarının sevgilisi, partilerin neşesi hâline gelen Daisy Jones’un dünyaya haykırmak istediği şeyler vardı. Listelerin zirvesine oynayan The Six ise, üstündeki sorumlulukların ve aniden gelen başarının yüküne dayanamayan solistleri Billy Dunne’ın turnede çıldırmasıyla taze kan arayışındaydı. Bu ikilinin birleşmesiyle bir efsanenin doğması kaçınılmazdı. Daisy çıplak ayaklarıyla sahneye çıktığı an yer yerinden oynadı. Müzikleri çağa damga vurdu. Albümleri her yerde çalıyordu. Turnede nereye gitseler biletleri yok satıyordu. Ta ki o son konsere kadar. Ayrılıklarının ardındaki sır neydi?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER