Adım Farah dizisinden ilk kare yayınlandı!

Adım Farah dizisinden ilk kare yayınlandı!
Çekimleri geçen hafta başlayan; sezonun iddialı dizilerinden ve güçlü oyuncu kadrosu ile adından sıkça söz ettiren “Adım Farah”ın başrol oyuncuları, dizinin afiş çekimini gerçekleştirdiler.

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin afiş setinden ilk kare ise hayranlarını daha fazla bekletmek istemeyen Engin Akyürek ve Demet Özdemir’den geldi. 

GÜÇLÜ KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR!
Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı dizi, ülkesinden kaçmak durumunda kalan ve yasa dışı olarak oğluyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Farah'ın (Demet Özdemir) istemeden bir cinayete şahit olması ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatlarını konu alacak.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği “Adım Farah”ın yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’un  birlikte kaleme aldıkları “Adım Farah”, yakında FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER