TRT Müzik yepyeni programlarını izleyicilerin beğenisine sunuyor!

TRT Müzik yepyeni programlarını izleyicilerin beğenisine sunuyor!
TRT Müzik özgün, etkileyici ve müzikle dolu yepyeni programlarını izleyicilerin beğenisine sunuyor. Şarkıları, sesi ve şakacı kişiliği ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Metin Şentürk’ün “Metin Şentürk ile Gönülden Gönüle”, Yücel Arzen’in sunumuyla dünya müziğini ekrana taşıyacak “Ses Ver Dünya” ve Rumeli türkülerini ekrana taşıyacak olan “Rumeli Ekrem ile Balkan Rüzgarı” programları, TRT Müzik ekranlarında izleyicilerle buluşacak.
 
“Metin Şentürk ile Gönülden Gönüle” başlıyor
TRT Müzik’te gönüllere taht kuracak bir program başlıyor. “Metin Şentürk ile Gönülden Gönüle” programı cumartesi akşamlarına bambaşka bir renk katacak. Metin Şentürk, birbirinden kıymetli konukları ve sevilen şarkılarıyla eğlenceyi evlere taşıyacak. Popüler şarkılar, unutulmaz bestelerle müzik ve eğlencenin adresi “Metin Şentürk ile Gönülden Gönüle” olacak.
 
“Metin Şentürk ile Gönülden Gönüle”, 14 Ocak Cumartesi saat 21.15’te canlı yayınla TRT Müzik’te.
 
“Yücel Arzen ile Dünyanın Müziği”
Yücel Arzen’in sunumuyla TRT Müzik ekranlarına taşınacak programda dünyanın müziği yankılanacak. Dünyanın farklı bölgelerinden özgün bestelere yer verilecek olan “Ses Ver Dünya” programına, muhteşem besteleriyle dimağlarda iz bırakan besteciler konuk olacak. 
 
“Ses Ver Dünya”, 14 Ocak Cumartesi saat 22.45’te TRT Müzik’te.
 
“Rumeli Ekrem ile Balkan Rüzgarı”
Rumeli türkülerinin sevilen yorumcusu Rumeli Ekrem, neşeli bir programla TRT Müzik izleyicileriyle buluşuyor. Balkan müziğinin duygu yüklü melodilerinin yanı sıra eğlenceli türkülerinin de yer alacağı programda, sevilen yorumcu Rumeli Ekrem birbirinden kıymetli konukları ile cuma akşamlarını renklendirecek.
 
“Rumeli Ekrem ile Balkan Rüzgarı”, ilk bölümüyle 20 Ocak Cuma günü saat 22.30’da TRT Müzik’te.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER