Dünyaca ünlü “Moonbug Kids" çocuk kanalı artık TV+’ta!

Dünyaca ünlü “Moonbug Kids
Dijital içerik platformu TV+, yerli ve yabancı zengin içerik ve kanallarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Her yaştan kullanıcı tarafından ilgiyle izlenen TV+’ta, Çocuk kategorisine yeni bir kanal daha eklendi. Platformda yayın hayatına başlayan “Moonbug Kids” çocuk kanalı ile dünya genelinde ilgiyle izlenen içerikler minik seyircilerle buluşacak.
 
Çocuk kanalı 10’a yükseldi, yenileri yolda
Her yaştan izleyici kitlesine kaliteli içerikler sunma anlayışıyla içeriklerini zenginleştiren TV+, her yaşa uygun çocuk kanalı kategorisiyle de miniklere zengin bir seçki sunuyor. DISNEY JUNIOR, NICKTOONS, DA VINCI, BABY TV, DUCK TV gibi kanalları çocuklarla buluşturan platformun, Moonbug ile yaptığı anlaşma sonrası toplam çocuk kanalı sayısı 10’a yükseldi. TV+, sunduğu çocuk kanalı sayısını 2023 yılında da artırmayı hedefliyor.
 
Dünyaca ünlü çocuk eğlence içerikleri TV+’ta
Maşa ile Koca Ayı, Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları, Kaplan Daniel, Oscar Çöllerde, Paw Patrol ve Garfield gibi çocuklar tarafından sevilen içerikleri bünyesinde bulunduran TV+, Moonbug Kids çocuk kanalı ve içeriklerini de platforma dahil ederek eğlenceli bir dünya vadediyor.
 
Moonbug Entertainment hakkında
Ödüllü ve global bir marka olan Moonbug Entertainment, popüler çocuk oyunlarından pek çoğunun üreticisi konumunda bulunuyor. Aralarında dünyaca ünlü CoComelon, Blippi, Little Baby Bum, Little Angel, My Magic Pet Morphle, Supa Strikas, Go Buster, Playtime with Twinkle, Gecko’s Garage, ARPO ve daha birçok markanın yer aldığı Moonbug, Los Angeles merkezli Candle Media'nın bir yan kuruluşu olarak eğlence odaklı faaliyetler sürdürüyor. Ayrıca Moonbug'un özgün içerikleri, 530 milyondan fazla abonesi bulunan YouTube kanallarıyla da dünya genelinde her ay ortalama 9 milyardan fazla izleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER