Üç romantik film prömiyeri bu hafta sonunda FilmBox'ta!

Üç romantik film prömiyeri bu hafta sonunda FilmBox'ta!
Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan iyi filmlerin adresi FilmBox bu hafta sonu, aşkın her halini, birbirinden güzel 3 romantik film prömiyeri ile ekranlara getirecek. 

Aşk ve Mary (Love And Mary) – 9 Aralık Cuma - Saat: 18:05
Cuma akşama ekrana gelecek romantik komedinin başrollerini Lucifer dizisinde Dedektif Chloe Decker karakterini canlandıran Lauren German ve Revenge'deki Nolan Ross rolüyle tanınan Amerikalı aktör Gabriel Mann paylaşıyor. Filmde Mary, fırınının kapılarını açık tutmak için mücadele eden sofistike bir pasta ustasıdır. Tahliye ile karşılaştığında, Teksas’lı ailesinden bir nişan hediyesi almak için nişanlısı Brent ile birlikte evine geri dönmeye karar verir. Brent alerjilerden sıkıntı çektiğinde ve seyahat edemez hale geldiğinde, Mary kendisine çok benzeyen ikiz abisi Jake’i hapisten çıkarır ve onu nişanlısı ile bırakarak evine geri döner.

Belier Ailesi (The Belier Family) – 10 Aralık Cumartesi - Saat: 21:30
10 Aralık Cumartesi akşamı keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarına gelecek filmin öyküsünde, sağır anne babasıyla birlikte yaşayan genç bir kız, şarkı söyleme yeteneği olduğunu fark eder.

Hizmetçi (The Handmaiden) – 11 Aralık Pazar  - Saat: 21:30
Sarah Waters’nın Fingersimth adlı romanının modern bir Kore uyarlaması olan film, bir dolandırıcı tarafından kiralanan bir hizmetçinin hanımefendisine duyduğu gizli aşkı konu ediyor. 1930'larda geçen hikayede kendisini Kont olarak tanıtan bir dolandırıcı, gizemli ve saf görünen Japon varis Leydi Hideko'nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlar. Sook-hee'yi ise ona yardım etmesi için Leydi'ye hizmetçi olarak kiralar. Ancak bu hizmetçinin her şeyden habersiz hanımefendisine delicesine aşık olması işleri karıştıracaktır. 

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 13 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER