Çöp Adam'ın uluslararası dağıtımını OGM Universe üstlendi

Çöp Adam'ın uluslararası dağıtımını OGM Universe üstlendi
TV ekranının yeni draması Çöp Adam da uluslararası izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin dağıtımını yapım şirketi OGM Pictures bünyesinde kurulan OGM Universe üstlendi.

OGM Pictures'ın Ekin Koyuncu önderliğinde kurulan global dağıtım kolunun günlük dizi Toprak ile Fidan'ın dağıtımını da üstlendiği haberini geçtiğimiz ay vermiştik. Star TV'de geçtiğimiz Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana gelen Çöp Adam dizisi "Stickman" adıyla pazarlanacak.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın bulunuyor.
 
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor.
 
Engin Altan Düzyatan ve  Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER