Son dönemin iptal-devam haberleri: The White Lotus, Hunters, Staged, Resident Alien...

Son dönemin iptal-devam haberleri: The White Lotus, Hunters, Staged, Resident Alien...
Son dönemde birçok diziden onay ve iptal haberi geldi.

* HBO, hit dizisi The White Lotus'a 3. sezon onayını verdi. İkinci sezonuyla ekranda olan dizinin şimdiye kadar 7 bölümlük sezonunun ilk üç bölümü yayınlandı. İlk sezonu Hawaii'de, ikinci sezonu Sicilya'da geçen hikaye gelecek sezonda yine farklı bir otele taşınacak.

* İlk sezonu 21 Şubat 2020’de yayınlanan Hunters nihayet dönüyor. Salgının da etkisiyle rötar yiyen dizinin 2. sezonu 13 Ocak'ta yayınlanacak ve final sezonu olarak ekrana gelecek.

* David Tennant ve Michael Sheen’in başrollerinde yer aldığı Staged'in 3. sezonu da geliyor. 24 Kasım’da ITV-BBC ortaklığıyla kurulan dijital platform Britbox’ta yayınlanacak.

* Syfy'ın bilim kurgu komedisi Resident Alien’ın hazırlıkları devam eden 3. sezonunun bölüm sayısı 12’den 8’e indi.

* ITV, medikal drama dizisi The Good Karma Hospital'ı 4. sezon sonunda iptal etti.

* ITV, aynı zamanda komedi dizisi Kate and Koji'yi de iptal etti ve 3. sezon onayını alamadı.

* İngiliz kanal Channel 4’da ekrana gelen Ackley Bridge sona erdi. 5. sezonu Temmuz ayında biten dizinin 6. sezonu gelmeyecek.

Freeform, 7 Eylül’de sezon finali yayınlanan Everything’s Trash dizisini iptal ederek 2. sezon onayı vermedi.

* 10 bölümlük sezonu 12 Ağustos’ta yayınlanan komedi dizisi This Fool, dijital platformlardan Hulu’dan 2. sezon onayı aldı.

* Avustralya'nın uzun ömürlü pembe dizisi Neighbours, 37 yıllık yayın hayatını Temmuz ayında sona erdirmişti. Ancak geri döneceği açıklandı. Amazon'a bağlı dijital platformlardan Amazon Freevee, diziyi 2023'ün ikinci yarısında yeni bölümleriyle ekrana getirecek. 

ABD ve İngiltere'de diziyi eski bölümleriyle birlikte Freevee yayınlayacak. Avustralya'da ise Network 10 ve Prime Video'da ekrana gelecek.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER