Sony'den Spider-Man dizisi geliyor: Silk: Spider Society

Sony'den Spider-Man dizisi geliyor: Silk: Spider Society
Sony Pictures, elindeki Marvel karakterlerini değerlendirmeye devam ediyor. Spider-Man evreninde geçecek uzantı bir dizi geleceği açıklandı ve yeni dizi, gelecek dizilerin ilki olarak nitelendirildi.

"Silk: Spider Society" adı verilen diziyi eski adıyla Epix, yeni adıyla MGM+ kanalı yayınlayacak. Daha sonra ise Amazon Prime'a gelecek. The Walking Dead'e veda eden Angela Kang, showrunner olarak görev alacak. Diziyi Kang, Spider-Man: Into the Spider-Verse'in yapımcıları Phil Lord ve Christopher Miller ile Amy Pascal birlikte geliştirdi. Yayın tarihi ise şimdilik belli değil.

Gerçek adı Cindy Moon olan Silk, Peter Parker’ın Koreli-Amerikalı sınıf arkadaşı olarak biliniyor. Dan Slott’ın yazdığı ve Humberto Ramos’un çizdiği Silk, ilk olarak 2014 yılında The Amazing Spider-Man # 1 çizgi romanında tanıtıldı. Parker gibi radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılan Moon, inanılmaz bir hızla hareket etme, parmak uçlarından ağlar fırlatma ve gelişmiş bir örümcek hissine sahip.

Cindy karakterini daha önce Tiffany Espensen, 2017 yapımı Spider-Man: Homecoming filminde karakterini canlandırdı ve Avengers: Infinity War’da da göründü.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER