TLC'de Kasım’da da 'Her Gece Film Gecesi' devam ediyor!

TLC'de Kasım’da da 'Her Gece Film Gecesi' devam ediyor!
TLC, Kasım ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’dan itibaren mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Kasım ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri TLC’de izleyicilerle buluşacak.
 
TLC’nin Kasım film seçkisi yine filmseverleri mutlu edecek. Jake Gyllenhaal, Oscar Ödülü adayları Samuel L.Jackson, Jennifer Aniston, James Franco, Robert De Niro, Julianne Moore, Kurt Russell, Morgan Freeman, Jennifer Lopez, Sylvester Stallone, Jim Carrey, Bradley Cooper, Susan Sarandon, Josh Hartnett ve Jodie Foster gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmler; Everest, Kayıp Yaşamlar, Gerçek Dedikodu, Öldüren Şüphe, Poseidon'dan Kaçış, Esaretin Bedeli, Aşkın Gücü, D-Tox, Bay Evet, Haykırış, Kara Şahin Düştü ve Panik Odası TLC'de ekrana gelecekler arasında. 
 
Ölümcül Silah: Dibe vurmuş eski bir polis, ölümcül bir oyunun parçası olacağından habersiz bir şekilde kumar borcunu kapatmak için eline geçen fırsatı değerlendirir. Blanchard Ryan, Steven Seagal ve Lance Henriksen’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Roel Reiné yer alıyor.
 
Mükemmel Bir Adam: Evlilik korkusu olan erkek arkadaşından olaylı bir şekilde ayrılan bir lobici, mükemmel erkeği bulduğunu düşünür. Çok geçmeden ortaya çıkan şiddet eğilimi hayatını altüst eder. Sanaa Lathan, Michael Ealy ve Morris Chestnut başrollerde.
 
Ölüm Yarışı: Haksız yere cinayet suçundan hüküm giyen bir adam özgürlüğüne kavuşmak için diğer mahkûmlara karşı üç günlük dehşet verici bir yarışa katılır. Paul W.S. Anderson’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Jason Statham, Tyrese Gibson ve Joan Allen bulunuyor. 
 
Oyun Gecesi: Max ve Annie'nin çiftler için oyun gecesi, Max'in ağabeyinin gizemli cinayet partisi yüzünden tuhaf bir hâl alır. Sürprizlerle dolu oyun gecesinde hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Jason Bateman, Rachel McAdams ve Kyle Chandler’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmenleri Jonathan Goldstein ve John Francis Daley.
 
Everest: Bugüne dek görülmüş en şiddetli kar fırtınalarından birine meydan okuyarak dünyanın en yüksek zirvesine ulaşmak için çabalayan iki keşif ekibinin hayranlık uyandıran yolculuğu. Başrollerde Jason Clarke, Jake Gyllenhaal ve Josh Brolin yer alıyor. 
 
İntikam Ateşi: Gizli görevdeki bir narkotik ajanı, öldürülen karısının intikamını almaya yemin eder ve infaz emrini veren gizemli yeni uyuşturucu baronunun peşine düşer. Başrollerde; Vin Diesel, Larenz Tate ve Timothy Olyphant yer alıyor.
 
Kayıp Yaşamlar: Bekâr bir anne arka koltuğunda oturan oğluyla birlikte arabasının çalındığını ihbar eder. Tüyler ürperten bu suçlama ırkçılığın gölgesinde kapsamlı bir soruşturmayı tetikler. Samuel L.Jackson ve Julianne Moore başrollerde izleyiciyle buluşuyor. 
 
Hızlı Yarışçı: Royalton Industries'in cazip teklifini reddeden araba yarışçısı Speed, korkunç bir sırrı ortaya çıkarır. Abisinin ölümüne sebep olan yarışı kazanmak için rakibiyle ortak olur. Emile Hirsch, Christina Ricci ve John Goodman başrollerde. 
 
Gerçek Dedikodu: Sarah, kız kardeşinin düğünü için kıskançlık içinde eve döner. Seyahat esnasında büyükannesinden ailelerine dair bir rivayeti öğrenence de gerçeğin peşine düşer. Rob Reiner’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrol oyuncuları Jennifer Aniston, Shirley MacLaine ve Mark Ruffalo. 
 
Sully: Buz tutan Hudson Nehri'ne kayarak indikten sonra, 155 yolcuyu kurtaran Kaptan "Sully" Sullenberger kahraman ilan edilir. Ancak yürütülen soruşturma bu itibarı yerle bir eder. Clint Eastwood’un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Tom Hanks, Aaron Eckhart ve Laura Linney var.
 
Öldüren Şüphe: Cinayete kurban giden bir sörfçünün ölümünü araştıran bir polis kurbanın uzun zamandır görüşmediği oğlundan şüphelenir. Ailesi ve mesleği için doğru olanı yapabilecek mi? James Franco, Robert De Niro ve Frances McDormand başrollerde. 
 
Gizemli Parçalar: Uçak kazasında ölen oğlunun anılarının esiri olan bir kadının gerçek arayışı onu korkunç ve karanlık bir komployla karşı karşıya getirir. Julianne Moore, Dominic West ve Gary Sinise başrollerde izleyiciyle buluşuyor. 
 
Son Vurgun: Manhattan'daki bir dedektif uzmanlık alanı ince planlanmış vurgunlar olan genç bir banka soygunu çetesini karşısına alır ve multi milyon dolarlık planlarını riske atar.
 
Akıllı Ol: Zeki ve sakar, süper ajan Ajan Maxwell, Ajan 99 ile güçlerini birleştirerek dünyaya hükmetmek isteyen şeytani bir örgüt olan KAOS'un karanlık güçlerinden dünyayı kurtarmaya çalışır.
 
Poseidon'dan Kaçış: Dev bir gelgit dalgası lüks bir yolcu gemisi olan Poseidon'u alabora edince batmakta olan geminin yolcularıysa hayatta kalmak için tüm güçleriyle mücadele eder. Başrollerde, Josh Lucas, Kurt Russell ve Jacinda Barrett yer alıyor.
 
Esaretin Bedeli: Haksız yere cinayet suçundan hüküm giyen Andy Dufresne, mahkûmlardan biri olan Red'le şaşırtıcı bir dostluk kurar ve hayatta kalmanın en etkili yolunun “umut” olduğunu keşfederler. 7 dalda Oscar'a aday gösterilen filmin başrollerinde; Tim Robbins, Morgan Freeman ve Bob Gunton bulunuyor.
 
Aşkın Gücü: Olağanüstü şartlar altında tanışan bir Chicago polis memuru ve kayıp bir ruh birbirine âşık olur. Gerçekleri öğrenmeye başlayan polisin kendi geçmişiyle yüzleşmesi gerekir. Jennifer Lopez, James Caviezel başerollerde. 
 
D-Tox: Dedektif Jake Malloy bir seri katilin hedefi olunca kendi işiyle yüzleşmekte zorlanan polislere özel bir kliniğe yatmak zorunda kalır. Jim Gillespie’nin yönetmenliğindeki filmin başrollerinde David Lewis, Sylvester Stallone ve Charles S. Dutton yer alıyor. 
 
Bay Evet: Katıldığı kişisel gelişim seminerinin ardından her şeye "evet" demeye karar veren Carl Allen'ın hayatında beklenmedik gelişmeler ve muhteşem deneyimler yaşanır. Jim Carrey, Zooey Deschanel ve Bradley Cooper ile gülmeye hazır olun.
 
Haykırış: Dedektif Hazel Micallef komşusunu ziyarete gittiğinde korkunç bir cinayeti keşfederek ülkenin dört bir yanında işlenen bir dizi cinayete ulaşır ve huzurlu hayatı altüst olur. Susan Sarandon ve Gil Bellows’un başrol paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Jason Stone var. 
 
Kara Şahin Düştü: 1993'te bir grup Amerikan komandosu ve Delta Gücü askeri bir savaş suçlusunu yakalamak için Somali'ye gönderilir. Görev beklendiği gibi gitmeyince hayatta kalma savaşları başlar. Başrollerde Josh Hartnett, Ewan McGregor, Tom Sizemore bulunuyor. 
 
Panik Odası: Bir kadın ve kızı New York'taki evlerine giren hırsızlardan kaçmak için bir kasanın içine saklanır ama hırsızların esas hedefi odanın içindedir. David Fincher’ın yönetmenliğindeki filmin başrolünde muhteşem oyuncu Jodie Foster yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER