The Last of Us'ın dizi uyarlaması 15 Ocak'ta HBO'da!

The Last of Us'ın dizi uyarlaması 15 Ocak'ta HBO'da!
The Last of Us'ın dizi uyarlamasının yayın tarihi şimdiden belli oldu. Daha önce 2023'ün ilk aylarında ekrana geleceği konuşulan dizi 15 Ocak'ta HBO'da yayınlanacak.

Playstation’ın popüler oyunlarından The Last of Us'ın dizi versiyonunu kanalın ödüllü draması Chernobyl'i hazırlayan Craig Mazin ile oyun ekibinden Neil Druckmann hazırlıyor. Projede yapımcı olarak Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da yer alıyor. The Last of Us'ın hikayesi orijinal oyuna göre hazırlanıyor.

Modern toplumun mahvoluşunun ardından 20 yıl geçmiştir. Kurtulanlardan Joel (Pedro Pascal), 14 yaşındaki Ellie'yi (Bella Ramsey) karantina bölgesinden kaçırması için tutulur. Ufak bir iş gibi görünen bu durum kısa zamanda vahşileşir ve kalp kıran bir maceraya dönüşür. Bundan böyle ikisi hayatta kalmak için birbirine tutunmak zorundadır.

Dizinin kadrosunda Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Anna Torv (Tess), Melanie Lynskey (Kathleen), Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER