Acun Ilıcalı: Exxen'in 1.1 milyon üyesi var

Acun Ilıcalı: Exxen'in 1.1 milyon üyesi var
Acun Medya'nın kurucusu Acun Ilıcalı, Cannes'da düzenlenen MIPCOM sırasında Produ'ya sektörle ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, Exxen'in 1.1 milyon üyeye sahip olduğundan ve Türkiye'de 2. sırada bulunduğundan da bahsetti:

"Basamakların birer birer nasıl çıkılacağı biliyorum. Sektörde kimin kim olduğunu bilirim. Bunların hepsi bana sektördeki her anlaşmada ve her ilişkide büyük bir avantaj sağlıyor. Dünyadaki bir numaralı yapım şirketi olduğumuzu düşünüyorum, çünkü her yıl primetime için yaklaşık 2,000 saat hazırlıyoruz, diğer şirketler bunu yapamaz.

TV8'i yaklaşık 6 sene önce satın aldım ve bunu da gururla söylüyorum, 1 share varken şimdilerde ortalama 50'den fazlasına sahip. Reytinglerde kanal sıralamasında 13. sıradayken iki yıl kadardır 1 numaradayız. Ekibim ve ben günde 24 saat kanalda çalışıyoruz. Şampiyonlar Ligi'nin hakları Exxen'de ve spor dışında da çok iyi materyallerimiz var. Çoğunluğu animasyon, eğlence, komedi ve yerel içerik. 1.1 milyondan fazla üyemiz var ki bu da Türkiye için büyük bir sayı."

Ilıcalı, açıklamasında Exatlón gibi yapımların prodüksiyon maliyeti ekonomik olmadığı için her ülkeye gidemediklerini, popülasyon yüksek olmayınca yeterince pazarlama olmadığını ve bu nedenle de belli bazı ülkelere gittiklerini de söyledi. Dominik Cumhuriyeti'nde çalışan sayısı ise 2,000'den fazla. Takipçisi yüksek olduğu için bir şeyi yanlışlıkla beğendiği takdirde Türkiye'de haber olacağını ve sosyal medya hesaplarını kendisinin kullanmadığını söyleyen Acun Ilıcalı sahte hesabı bulunduğunu da ekledi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER