Zooey Deschanel, Physical dizisinin kadrosuna katıldı

Zooey Deschanel, Physical dizisinin kadrosuna katıldı
Zooey Deschanel'in yeni dizi projesi belli oldu.

Oyuncu, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta ekrana gelen Physical dizisinin 3. sezonunun kadrosuna katıldı. Dizide 2. sezon finalinde de bahsi geçen, fitness endüstrisine girmeye hazırlanan ünlü bir sitkom yıldızı Kelly'yi canlandıracak.

New Girl'ün 2018'deki finalinden beri TV'den uzak olan Deschanel, bu sırada seslendirmeye (Trolls 2: World Tour) ve sunuculuğa (Celebrity Dating Game) ağırlık verdi. Casey Affleck'le birlikte rol aldığı Dreamin' Wild filmi yakında izleyiciyle buluşacak. Film, geçtiğimiz ay Toronto Film Festivali'nde prömiyerini yaptı.

Hikayesi 80'lerde geçen Physical'da San Diego'lu bir ev hanımının hayatının aerobik dünyasına girdiğinde alışmadık şekilde değişmesini konu alıyor. Huzurlu ama kırılgan bir hayat yaşayan Sheila, siyasete atılan kocasını destekliyor gibi dursa da kapalı kapılar arkasında başkalarına göstermediği ayrı bir hayat yaşıyor. Sheila, spora olan tutkusunu teknoloji ile birleştirerek yeni bir işe atılacak ve güçlü kadına doğru evrilerek kendi zamanına göre radikal bir değişim geçiriyor.

Rose Byrne'ın (Damages, Mrs. America) başrolünü üstlendiği dizide Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks ve Ashley Liao da rol alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER