Sarah Michelle Gellar'lı Wolf Pack dizisi 26 Ocak'ta başlıyor

Sarah Michelle Gellar'lı Wolf Pack dizisi 26 Ocak'ta başlıyor
Buffy the Vampire Slayer dizisiyle bilinen Sarah Michelle Gellar'ın başrolünde yer aldığı Wolf Pack dizisi 26 Ocak'ta başlıyor. Dizinin yayın tarihi New York'ta devam eden Comic-Con'da duyurulurken ilk tanıtım da yayınlandı.

Edo Van Belkom'un kaleme aldığı kitap serisinden uyarlanan Wolf Pack'te genç bir kız (Bella Shepard) ve bir erkeğin (Armani Jackson) hayatı Kaliforniya'da çıkan büyük bir yangının ardından tamamen değişir. Yangın, korkutucu bir yaratığı serbest bırakırken kaosa sürüklenen iki gencin 16 yıl önce benzer bir yangın sonrası yolları kesişen iki diğer gençle bağ kurmasını da sağlar. Dolunay yükselirken dört genç onları birbirine bağlayan sırrı ortaya çıkarmak için bir araya gelir - bir kurt adamın kanı ve ısırığı.

Gellar, alanında oldukça deneyimli ve saygı gören Araştırmacı Kristin Ramsey'i canlandıracak. Yangını kimin çıkardığını öğrenmek için başladığı araştırma, Los Angeles'ı terörize etmek üzere uyanan doğa üstü bir avcıya götürecek. Bahsi geçen diğer iki genci Chloe Rose Robertson ve Tyler Lawrence Gray canlandıracak.

Diziyi Teen Wolf'un yaratıcısı Jeff Davis hazırlıyor ve ABD merkezli dijital platform Paramount+'ta ekrana gelecek. Kadrosunda Bailey Stender, Chase Liefeld, Hollie Bahar, Lanny Joon, Rio Mangini, Stella Smith, Zack Nelson, James Martinez, Amy Pietz, Bria Brimmer, John L. Adams ve Sean Philip Glasgow da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER