Gecenin Ucunda dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi

Gecenin Ucunda dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi
Sezonun yeni dizilerinden Gecenin Ucunda'nun uluslararası dağıtımını Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya üstlendi. Dizi, "Poison Ivy" adıyla tanıtılacak.

Inter Medya'nın CEO'su ve kurucusu Can Okan, konuyla ilgili "Peri masalı bir aşkı anlatan Gecenin Ucunda'nun güçlü drama elementlerine ve romantizme sahip mükemmel bir konusu var. Özünde sevgi, tutku, aşk üçgeni ve aile olan Gecenin Ucunda, Türk dizilerinin en iyi örneklerinden birisini temsil ediyor. Harika bir prodüksiyon kalitesi de olan Gecenin Ucunda bu sezon başlayan en başarılı işlerden birisi olacak. Bu macerayı izlemek için heyecanlıyız, " sözlerine yer verdi.

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği Gecenin Ucunda, 5 Ekim Çarşamba günü ilk bölümüyle Star TV'de olacak. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan Gecenin Ucunda, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. 

Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait Gecenin Ucunda'nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER