Spotify'ın kuruluş hikayesini konu alan Netflix dizisi The Playlist'in resmi fragmanı yayınlandı

Spotify'ın kuruluş hikayesini konu alan Netflix dizisi The Playlist'in resmi fragmanı yayınlandı
Popüler müzik platformu Spotify'ın kuruluş hikayesini konu alan Netflix dizisi The Playlist'in resmi fragmanı yayınlandı. Dizi, 13 Ekim'de başlayacak.

The Playlist, dünya genelinde ücretsiz ve yasal müzik yayını hizmeti sunarak tüm sektörde devrim yaratan İsveçli genç teknoloji girişimcisi Daniel Ek ile en önemli ortaklarını konu alıyor. Katı inançların, sağlam iradenin, erişimin ve büyük hayallerin, müzik dinleme biçimimizi değiştirerek küçük oyuncuların statükoya meydan okumasına nasıl yardımcı olabileceğine dair bir hikâye.

İsveç yapımı proje, Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud'un kaleme aldığı "Spotify Untold" kitabından uyarlandı. Yellow Bird UK, İsveççe ve İngilizce olarak hazırlanan dizinin yapımını üstlendi. Bölümleri Per-Olav Sorensen (Quicksand) yönetti, diziyi Berna Levin (Young Wallander) hazırladı. Kadroda Edvin Endre (Vikings), Ulf Stenberg, Gizem Erdoğan (Love & Anarchy), Joel Lützow ve Christian Hillborg (The Last Kingdom) yer alıyor. Sezonu 6 bölümden oluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER