The Last of Us'ın dizi uyarlamasının tanıtımı yayınlandı

The Last of Us'ın dizi uyarlamasının tanıtımı yayınlandı
The Last of Us'ın dizi uyarlamasının tanıtımı yayınlandı. 2023'ün ilk aylarında ekrana gelmesi beklenen dizi HBO'da yayınlanacak.

Playstation’ın popüler oyunlarından The Last of Us'ın dizi versiyonunu kanalın ödüllü draması Chernobyl'i hazırlayan Craig Mazin ile oyun ekibinden Neil Druckmann hazırlıyor. Projede yapımcı olarak Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da yer alıyor. The Last of Us'ın hikayesi orijinal oyuna göre hazırlanıyor.

Modern toplumun mahvoluşunun ardından 20 yıl geçmiştir. Kurtulanlardan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kaçırması için tutulur. Ufak bir iş gibi görünen bu durum kısa zamanda vahşileşir ve kalp kıran bir maceraya dönüşür. Bundan böyle ikisi hayatta kalmak için birbirine tutunmak zorundadır.

Dizinin kadrosunda Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Anna Torv (Tess), Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce da bulunuyor. Ayrıca Melanie Lynskey’nin Kansas City’deki devrimci bir hareketin acımasız lideri Kathleen’i canlandıracağı bugün gelen tanıtımla ortaya çıktı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER