Joseph Morgan, Halo'nun 2. sezonunun kadrosunda

Joseph Morgan, Halo'nun 2. sezonunun kadrosunda
Joseph Morgan'ın sıradaki dizi projesi belli oldu.

Titans dizisinin 4. sezonunda canlandırdığı Brother Blood karakteriyle ekrana gelmeye hazırlanan oyuncu, Halo dizisinin kadrosuna da katıldı. Hazırlıkları devam eden sezonda Cristina Rodlo (68 Whiskey) da rol alacak. Ayrıca Fiona O’Shaughnessy (Laera) ve Tylan Bailey'in (Kessler) gelecek sezonda da yer alacağı açıklandı.

XBox'ın popüler oyun serisinden uyarlanarak hazırlanan Halo, 26. yüzyılda insanlık ve Covenant olarak bilinen uzay ırkı arasındaki anlaşmazlığı konu alıyor. Diziyi Morgan'la Brave New World dizisinde birlikte çalışan David Wiener hazırlıyor. Kadroya katılan oyuncu, UNSC'nin Deniz İstihbarat bölümünde gizli görevli istihbarat çalışanı James Ackerson'u canlandıracak. Rodlo ise UNSC'nin Deniz Piyade teşkilatına tabi, dil konusunda uzman Çavuş Talia Perez'e hayat verecek.

Halo'nun kadrosunda Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Kate Kennedy, Olive Gray, Yerin Ha, Charlie Murphy ve Danny Sapani de bulunuyor. Diziyi dijital platform Paramount+ ekrana getiriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER