Âşıklar Bayramı filmi de Netflix Top 10'de!

Âşıklar Bayramı filmi de Netflix Top 10'de!
Netflix'in Türkiye yapımı filmlerinin Top 10 yolculuğu devam ediyor. Âşıklar Bayramı filmi de kendisine ilk 10'da yer buldu.

https://top10.netflix.com/ adresinden haftalık izlenme oranlarını paylaşan Netflix, 5-11 Eylül verilerini de yayınladı. Film, 1,960,000 saat izlenmeyle Netflix'in Dili İngilizc Olmayan Filmler listesinde 10. oldu. 2 Eylül'de yayına giren film, ilk 3 günlük performansıyla bir önceki haftanın listesinde yer alamamıştı.

Âşıklar Bayramı Hakkında:

Avukat Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz âşığı babası Heves Ali (Settar Tanrıöğen)'nin yolu, 25 yıllık ayrılıktan sonra çıktıkları uzun ve belki de son yolculukta kesişir. Kemal Varol’un ödüllü kitabı Âşıklar Bayramı’ndan uyarlanan, senaristliğini ve yönetmenliğini Özcan Alper’in üstlendiği filmde, baba ve oğul bir yandan geçmişleriyle diğer yandan gelecekleriyle olan sorunlarını çözmeye çalışırlar. 

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği Âşıklar Bayramı, bağışlamak ve affedilmek, hayata yeniden tutunmak için çıkılan bu dokunaklı yolda, aynı zamanda insanın pişmanlıklarla örülmüş ruhuna bir yolculuktur.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER