Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesinden yeni bir tanıtım yayınlandı!

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesinden yeni bir tanıtım yayınlandı!
BluTV, efsanevi dizi Behzat Ç’nin yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'ni seyirciyle buluşturmak üzere gün sayıyor. Hasretle beklenen dizinin çekimleri tüm hızıyla sürerken ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nden yeni bir tanıtım yayınlandı. 

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ve açıklandığı günden bu yana sevenlerinin yoğun ilgisini toplayan dizinin yeni tanıtımı heyecan yarattı. Yayınlanan yeni tanıtımda çarpıcı aksiyon sahneleriyle dikkat çeken ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ hayranlarının özlemini dindirecek yeni bölümleriyle yakında BluTV’de izleyicileriyle buluşacak.   

BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde; usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor. 

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER