Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Curb Your Enthusiasm, The Rehearsal, The Chi, Brassic...

Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Curb Your Enthusiasm, The Rehearsal, The Chi, Brassic...
The Rehearsal
Son dönemde yine birçok yabancı diziden onay haberi geldi.

+ HBO, usta komedyen Larry David imzalı komedi dizisi Curb Your Enthusiasm’a 12. sezon onayını verdi. Dizinin geçtiğimiz sezonu Eylül ayında sahiplerini bulacak Primetime Emmy’de 4 adaylık kazandı.

+ Nathan Fielder'ın hazırladığı belgesel-komedi dizisi The Rehearsal yine HBO'dan 2. sezon onayını aldı. 6 bölümlük ilk sezon 19 Ağustos’ta tamamlandı.

+ ABD'nin bir diğer premium kablolu kanalı Showtime, hali hazırda 5. sezonu devam eden The Chi’ye 6. sezon onayı verdi. Lena Waithe’in hazırladığı dizi, sezonu 2 Eylül’de tamamlayacak.

+ İngiltere'den Sky, Brassic’e 5. sezon onayı verdi. Dizinin 4. sezonu 7 Eylül’de başlayacak.

+ BBC, komedi-drama dizisi Man like Mobeen'e 4. sezon onayını verdi.

+ Channel 4 ise aile komedisi Hullraisers'e, sitkom Big Boys'a ve suç temalı komedi-drama dizisi The Curse'e 2. sezon için onay verdi.

+ Kanada’daki CBC kanalında ekrana gelen Moonshine şimdiden 3. sezon onayı aldı. ABD'de Netflix'in yayınladığı dizinin 2. sezonu 2 Ekim’de başlayacak. 

+ Paramount+'ın Avustralya yapımı dizisi Spreadsheet'in 2. sezonu da gelecek. Yine Avustralya'daki kanallardan The PM’s Daughter da benzer şekilde 2. sezon onayını aldı ve çekimleri başladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER