Fate: The Winx Saga'nın 2. sezon tanıtımı yayınlandı

Fate: The Winx Saga'nın 2. sezon tanıtımı yayınlandı
Fate: The Winx Saga'nın 2. sezon tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi,16 Eylül'de Netflix'te izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin gelecek sezonunda Paulina Chávez (Flora), Daniel Betts (Profesör Harvey) ve Miranda Richardson (Müdüre Rosalind) da rol alacak. Sezon 8 bölüm sürecek.


Fate: The Winx Saga Hakkında:

FATE: THE WINX SAGA, Öbür Dünya'da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği FATE: THE WINX SAGA Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin gerçek oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Fate: The Winx Saga, öbür Dünya'da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bloom rolünde Abigail Cowen, Stella rolünde Hannah van der Westhuysen, Aisha rolünde Precious Mustapha, Terra rolünde Eliot Salt, Musa rolünde Elisha Applebaum, Beatrix rolünde Sadie Soverall, Riven rolünde Freddie Thorp, Sky rolünde Danny Griffin, Dane rolünde Theo Graham ve Sam rolünde Jacob Dudman yer alıyor. Dizide ayrıca Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen ve Eva Birthistle da rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER