Milo Ventimiglia'nın yeni dizi projesi belli oldu: The Company You Keep

Milo Ventimiglia'nın yeni dizi projesi belli oldu: The Company You Keep
This is Us dizisine veda eden Milo Ventimiglia'nın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, ABD'nin ulusal kanallarından ABC'den onay alan The Company You Keep'in kadrosuna katıldı.

Drama dizisi 2023'te ve sezon ortasında yayınlanacak. Kore dizisi My Fellow Citizens'in ABD uyarlaması olarak ekrana gelecek projenin kadrosunda Catherine Haena Kim, William Fichtner, Tim Chiou, Freda Foh Shen, James Saito, Sarah Wayne Callies, Felisha Terrell ve Polly Draper da rol alıyor. Pilot bölümü kaleme alan Julia Cohen, Phil Klemmer'le birlikte showrunner olarak görev alacak. Ventimiglia, yapım şirketi DiVide Pictures üzerinden yönetici yapımcı olarak da görev alacak. 20th Television ise yapımını üstlendi.

Düzenbaz Charlie (Ventimiglia) ve gizli CIA ajanı Emma (Kim) arasındaki tutku dolu bir gece aşka dönüşür, ancak farkında olmaksızın profesyonel olarak çarpışmak üzeredirler. Charlie, "aile işini" büyüterek tamamen bırakma amacındayken Emma ise Charlie'nin ailesinin borçlu olduğu bir adamın peşine düşer. Bu da onları, ailelerini ve kendilerini felaket sonuçlardan koruyabilmek için söyledikleri yalanlarla yüzleşmeye zorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER