Cobra Kai'nin 5. sezonunun resmi fragmanı yayınlandı

Cobra Kai'nin 5. sezonunun resmi fragmanı yayınlandı
Valley ruhu için verilen mücadele sona ermiş olabilir. Ancak asıl savaş daha yeni başlıyor. Netflix, Cobra Kai'nin merakla beklenen 5. sezonunun resmi fragmanını yayınladı. Dizi, yeni sezonuyla 9 Eylül'de ekranda olacak.

4. sezon öncesi Karate Kid III filminin kötülerinden Terry Silver'ı (Thomas Ian Griffith) kadrosuna dahil eden dizi, yeni sezon öncesi III'te Mike Barnes'a hayat veren Sean Kanan'i de ekibe kattı. Ayrıca Güney Koreli sensei Kim Da-Eun karakteriyle Alicia Hannah-Kim de ekranda olacak.

The Karate Kid filminin 30 sene sonrasında geçen Cobra Kai dizisi ilk iki sezonuyla Youtube Red'de ekrana geldikten sonra Netflix'e transfer olmuştu. Netflix'te ekrana gelen 3. sezon, En İyi Komedi Dizi de dahil olmak üzere 3 dalda Emmy adaylığı kazandı. Dizinin 5. sezonunu yine Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg kaleme aldı. Yapımını Sony Pictures Television üstlendi.

Dizinin kadrosunda Daniel LaRusso (Macchio), Johnny Lawrence (Zabka), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Bertrand (Hawk), Gianni Decenzo (Demetri), Vanessa Rubio (Carmen), Peyton List (Tory), Dallas Dupree Young (Kenny) ve Oona O’Brien (Devon) gibi isimler de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER