Fandom dizisi 2. sezonuyla 18 Ağustos'ta beIN CONNECT’te başlıyor!

Fandom dizisi 2. sezonuyla 18 Ağustos'ta beIN CONNECT’te başlıyor!
Özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla büyük beğeni toplayan beIN ORIGINALS dizisi Fandom’un ilk üç bölümünün tanıtımları yayınlandı. Sevilen dizi, 18 Ağustos Perşembe günü ilk üç bölümü ile beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşacak.
 
2. Sezonuyla dönüş yapmaya hazırlanan “Fandom”, 18 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak ilk üç bölümünün ardından her Perşembe yepyeni iki bölümüyle, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme ayrıcalığı sunan beIN CONNECT’te diziseverleri ekran başına toplayacak.
 
Yapımcılığını OM CONTENT’in genç ve tecrübeli kurucuları Uğur Atukman Taban ve Itır Özoflu’nun üstlendiği, usta yönetmen Tayfun Güneyer’in yazıp yönettiği Fandom’un başrollerini Şahin Irmak ve Tuğçe Altuğ paylaşıyor. 
 
“Fandom”, televizyon dizilerinin fanatik hayranlarının sosyal medyada “Fandom” adı altında örgütlenip, dizileri yazan senaristlere karşı verdikleri savaşı anlatırken, aynı anda TV ve dizi sektörünü kara mizah türünde eleştirel bir yaklaşımla ele alıyor. 
 
BÖLÜM 1:
 
Polis, her yerde Fandom Ferda’yı ararken; senarist Can, evinin altındaki gizli panik odasında sakladığı Ferda’yı, Marmaris’teki evine kaçırmıştır. İkili, gözden uzakta daha özgür ve mutlu bir hayat yaşarken Can, yeni filminin senaryosunu bitirir.
 
BÖLÜM 2:
 
Can, “Mavi Aşk” adını verdiği yeni filmindeki erkek başrolünü, Marmaris’te tatil yapan Türkiye’nin en ünlü dizi jönü Kuzey Güney’e teklif eder. Ancak Kuzey Güney, Can’ın senaryosuyla ilgilenmez, hatta Can’la alay edip onu küçük düşürür. Sevgilisi Can’ın üzülmesine dayanamayan Fandom Ferda, Kuzey Güney’i kaçırır.
 
BÖLÜM 3:
 
Fandom Ferda, ünlü dizi jönü Kuzey Güney’i bayıltarak kaçırıp, marinada bekleyen bir teknenin kamarasında esir almıştır. Can da tekneye binince demir alırlar. Hedefleri Marmaris çevresinde ıssız bir koya demir atıp, Mavi Aşk filmini çekmek ve Kuzey Güney’i de zorla filmde oynatmaktır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER