beIN SPORTS 2022-2023 sezonunu yeni ligler ve programlarla açıyor!

beIN SPORTS 2022-2023 sezonunu yeni ligler ve programlarla açıyor!
Futbolun evi Digiturk, 2022-2023 sezonuna merhaba diyor. beIN SPORTS, genişleyen lig yelpazesinin yanı sıra yepyeni programları, deneyimli yorumcu ve muhabir kadrosu ile haftanın her günü spor dolu içeriklerini futbolseverlerle buluşturuyor. 

Türkiye'de sporun olmazsa olmazı Digiturk, 2022-2023 sezonunda da yeniden fark yaratmaya hazırlanıyor. Dünyanın en iyi liglerini, en heyecanlı maçlarını ve en kaliteli spor içeriklerini bir araya getiren Digiturk, deneyimli yorumcu kadrosu ve donanımlı muhabirleri ile futbolseverlere dolu dolu bir sezon vadediyor. 

Kapsamlı içerik portföyü ile bu sezon da sporseverlerin yüzünü güldürecek olan beIN SPORTS, yeni sezonda birbirinden ilgi çekici 24 yeni programı ile futbolseverlere zengin içeriklerini aktaracak. Platform; beIN SPORTS 1, beIN SPORTS 2, beIN SPORTS 3, beIN SPORTS 4 kanallarını zengin içerikleriyle konumlandırırken, beIN SPORTS HABER kanalında ise günün her saatinde en güncel ve özel haberleri izleyicileriyle buluşturacak.

Süper Lig'e Özel Programlar beIN SPORTS Ekranlarında Olacak

Sporun Türkiye'deki adresi Digiturk, maç günlerinde sporseverlere zengin içerikleri ile unutulmaz anlar yaşatacak. Hafta sonları saat 13.00’ten 16.00’ya kadar, Lig Merkezi programında maçın heyecanı ile öne çıkan tüm gelişmeler aktarılırken; takımların son durumu, muhtemel 11’ler, muhabir bağlantıları ve güncel haberler ile birlikte izleyiciler maçın atmosferini yaşayacak. Cuma günleri İsmail Şenol, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri ise Güntekin Onay’ın moderatörlüğünde; Tugay Kerimoğlu, Feyyaz Uçar, İlker Yağcıoğlu ve Tolga Zengin’in yorumları beIN Süper Lig programında olacak. Cuma ve Pazartesi günleri 22.00-23.50, hafta sonu ise 21.00-22.50 satleri arasında yayınlanacak olan beIN Süper Lig programında, Spor Toto Süper Lig’in nefesleri kesen şampiyonluk yarışı tüm ayrıntılarıyla ekranlara taşınacak. Piero ile teknik analizlerin yapılacağı programda futbol, tarafsız bir gözle yorumcuların zengin bilgi ve tecrübeleri ile anlatılacak. 

Soluksuz futbol akşamları TRIO ile devam edecek, Z Raporu ile son bulacak

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına giren ve Türk futbol camiasında referans program haline gelen TRIO, yeni sezonda da beIN SPORTS ekranlarında olacak. beIN Süper Lig programından hemen sonra ekrana gelecek TRIO’da, deneylimli hakemler Lale Orta, Bülent Yıldırım ve Deniz Çoban bilgi, tecrübe ve kural kitabı süzgecinden geçirdikleri yorumlarıyla, haftanın tartışmalı pozisyonlarını beIN SPORTS ekranlarında yorumlayacak. Süper Lig yayın maratonu; maçların teknik analizlerini izleyicilerle buluşturan, Burcu Kapu ve Bülent Timurlenk’in yorumlayacağı Z Raporu  ile son bulacak. 

Maç günlerinin yanı sıra Spor Toto Süper Lig’in nabzı, beIN SPORTS ekranlarında hafta boyunca tutulmaya devam edecek. Salı günleri Süper Lig’de haftanın değerlendirmesi ‘Final’ programında Seyhan Şaşko’nun sunuculuğu, Mustafa Doğan ve Ali Gültiken’in yorumculuğuyla ekranlara gelecek. Çarşamba günleri beIN SPORTS ekranlarında olacak ‘Kaleci&Golcü’ programında haftanın en güzel golleri ve kurtarışları hem golcüler hem de kaleciler açısından Engin İpekoğlu ve Ali Gültiken tarafından değerlendirilecek. Perşembe günü de yeni maç haftası öncesi son gelişmeler ‘Santra’ programında Mustafa Doğan ve Ali Gültiken tarafından ele alınacak. Spor Toto Süper Lig, haftanın 7 günü  boyunca her detayıyla ve zengin içerikleriyle beIN SPORTS ekranlarından hiç eksilmeyecek. 

İngiltere Premier Lig’in nabzı beIN SPORTS ekranlarından hiç düşmeyecek!

Bu sezon nefesleri kesecek İngiltere Premier Lig’indeki şampiyonluk yarışının tüm detayları beIN SPORTS ekranlarında olacak. Salı akşamları İsmail Şenol’un moderatörlüğü, Güntekin Onay ve Hakan Güleç’in yorumlarıyla yapılacak olan ‘beIN Premier League’ programında, ada futbolunda hafta değerlendirilecek. Yıldızlar topluluğu olan Premier Lig’in tüm detayları masaya yatırılacak. Cumartesi günleri yayınlanacak ‘Premier League Bugün’ programında da hafta sonu oynanacak olan maçlar öncesinde takımların form durumları, son dakika bilgileri sporseverlere aktarılacak.  İngiltere Premier Lig’in yanı sıra Fransa Ligue 1, Bundesliga 1 ve 2 de beIN SPORTS ekranlarında yer alacak. Avrupa’nın en çok takip edilen bu ligleri, her hafta Pazartesi akşamı Avrupa’dan Futbol programında değerlendirilecek. beIN SPORTS 4’ten yayınlanacak programda Mustafa Doğan ve Bülent Timurlenk, Bundesliga ve Ligue 1’den son gelişmeleri yorumlayacak. 

beIN SPORTS’ta söz taraftarda: ‘Sanal Direktör’

beIN SPORTS, yeni sezonda futbolseverlere de söz hakkı tanıyor. Dijitalleşen dünyada futbolseverler, kendi gönüllerinden geçen kadroyu kuruyor ve beIN SPORTS’un internet sitesinden en çok oy alan 11, her hafta Cuma günü Cihan Erduran ve Raşit Altun’un yorumlarıyla ‘Sanal Direktör’ programında değerlendiriliyor. 

beIN Manşet, 5. sezonunda, yepyeni stüdyosuyla hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye beIN SPORTS 1 ve beIN SPORTS Haber’den ortak yayınıyla izleyicisiyle buluşacak. Sporun ve futbolun yurt içinden ve dışından tüm haberleri, gazete başlıkları 90 dakika içerisinde, deneyimli gazeteci Uğur Meleke’nin yorumları ve izleyicinin de sosyal medyadan katılımıyla konuşulacak. 

Hafta içi her gün gece saat 23.00’da ekrana gelen Spor Gecesi programı Elif Gökalp’in sunuculuğu ve Serkan Akcan’ın yorumculuğuyla yoluna devam edecek. beIN SPORTS HABER’de  gün sonunda tüm gelişmeler seyirciler için toplanacak. Takımların son bilgilerinin, gözden kaçanların ve kamuoyunun ilk kez duyacağı gelişmelerin, muhabirler tarafından en ince ayrıntılarıyla anlatılacağı Muhabir Masası programı da her Çarşamba günü beIN SPORTS kanallarından futbolseverlerle buluşacak. Sporun Türkiye’deki adresi beIN SPORTS ekranlarında, hafta sonunda da gün erken başlayacak. Yonca Oskay ve Sine Çakır, hafta sonu sabahlarında gündemde yer alan haberleri derleyerek, izleyicinin maç gününe heyecanla başlamasını sağlayacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER