Eva Longoria, Apple'ın Land of Woman dizisinin başrolünde!

Eva Longoria, Apple'ın Land of Woman dizisinin başrolünde!
Eva Longoria'nın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ın onay verdiği "Land of Women" dizisinin kadrosuna katıldı.

Longoria'nın yönetici yapımcı olarak da yer alacağı proje, Sandra Barneda imzalı romandan uyarlanacak, sezonu 6 bölüm sürecek. Kadroda kendisine Carmen Maura (Women on the Verge of a Nervous Breakdown) eşlik edecek. Diziyi Ramón Campos ve Gema R. Neira (Apple’s Now and Then) hazırlayacak. Campos showrunner olarak görev alırken, bölümleri Carlos Sedes (Now and Then) yönetecek. Dizi, İngilizce ve İspanyolca olarak çekilecek ve izleyiciler hangi versiyonu izlemek istediğine kendileri karar verecek.

Kocası nedeniyle ailesinin finansal durumu bozulan Gala (Longoria), kocasının borçlandığı suçlulardan kaçabilmek için annesi Julia (Maura) ve kızıyla birlikte İspanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir kasabaya gider. Burası Julia'nın 50 yıl önce ayrıldığı ve dönmemeye yemin ettiği bir yerdir. Her ne kadar anonim olarak kalmaya çalışsalar da dedikodular yayılmaya başlar ve aile sırları ortaya dökülür.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER