Ellen Pompeo'nun yeni dizi projesi belli oldu!

Ellen Pompeo'nun yeni dizi projesi belli oldu!
Grey's Anatomy, gelecek sezon öncesi büyük bir değişime hazırlanıyor.

Dizinin başrol oyuncusu Ellen Pompeo, rolünde azaltmaya gitti ve gelecek sezon 8 bölümde rol alacağı açıklandı. 22 bölüm sürmesi beklenen sezonun bölümlerinde dış ses olarak da yer alacak. Ayrıca yönetici yapımcı görevini üstlenmeye devam edecek.

Dizi 2004'te başladığından beri kontratı gereği başka bir projede ekran önünde yer almayan oyuncu, yıllar sonra yeni bir dizi projesinin kadrosuna da katıldı. Grey's Anatomy'nin yapım şirketi ABC Signature'ın yapımını üstlendiği "Orphan" kod adlı dizi, yine Disney'e bağlı olan Hulu'da yayınlanacak.

Gerçek bir hikayeden esinlenen projede bir çeşit cücelik sendromuna yakalanan Ukrayna doğumlu Natalia Grace ve onu "çocuk" zannederek evlat edinen Amerikalı ailelerinin başından geçenler anlatılacak. Amerikalı ailenin Natalia'nın çocuk gibi davranan yetişkin bir sosyopat olduğunu iddia ettiği haberler uzun süre gündeme kalmıştı.

Grey's Anatomy'nin yaratıcısı Shonda Rhimes, daha önce dizinin Pompeo ve Meredith olmadan devam etmeyeceğini açıklamıştı. Oyunculuk konusunda yeni meydan okumalara hazır olduğunu belirten Ellen Pompeo ise yakın zaman önce dizinin belki de finale hazır olduğuna dair bir yorumda bulunmuştu. Ancak Deadline'ın haberine göre 6 Ekim'de başlayacak 19. sezonun son olmasına ya da Ellen Pompeo'nun son sezonu olmasına dair herhangi bir karar verilmiş değil.
 
Yeni sezon öncesi hikayesinde değişime giden Grey's Anatomy, 1. sınıf cerrahi asistan karakterleri canlandırmak üzere kadrosuna Harry Shum Jr., Adelaide Kane, Alexis Floyd, Niko Terho ve Midori Francis'i kattı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER