Sarah Michelle Gellar, Wolf Pack dizisinin kadrosuna katıldı

Sarah Michelle Gellar, Wolf Pack dizisinin kadrosuna katıldı
Buffy the Vampire Slayer dizisiyle bilinen Sarah Michelle Gellar, bir başka doğa üstü diziyle ekrana dönüyor. Oyuncu, Teen Wolf'un yaratıcısı Jeff Davis'in hazırladığı Wolf Pack'in kadrosuna katıldı.

Kadro haberi San Diego'da başlayan Comic-Con öncesi geldi ve Gellar, Teen Wolf'un filme özel düzenlenen paneline konuk olarak katıldı.

Edo Van Belkom'un kaleme aldığı kitap serisinden uyarlanan Wolf Pack'te genç bir kız (Bella Shepard) ve bir erkeğin (Armani Jackson) hayatı Kaliforniya'da çıkan büyük bir yangının ardından tamamen değişir. Yangın, korkutucu bir yaratığı serbest bırakırken kaosa sürüklenen iki gencin 16 yıl önce benzer bir yangın sonrası yolları kesişen iki diğer gençle bağ kurmasını da sağlar. Dolunay yükselirken dört genç onları birbirine bağlayan sırrı ortaya çıkarmak için bir araya gelir - bir kurt adamın kanı ve ısırığı.

Gellar, alanında oldukça deneyimli ve saygı gören Araştırmacı Kristin Ramsey'i canlandıracak. Yangını kimin çıkardığını öğrenmek için başladığı araştırma, Los Angeles'ı terörize etmek üzere uyanan doğa üstü bir avcıya götürecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER