Andrew Garfield'ın yeni dizi projesi belli oldu: Hot Air

Andrew Garfield'ın yeni dizi projesi belli oldu: Hot Air
Yakın zaman önce rol aldığı Under the Banner of Heaven dizisiyle Emmy adaylığı kazanan Andrew Garfield'ın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, "Hot Air" dizisinin kadrosuna katıldı.

Henüz yayımcısı belli olmayan mini dizi, araştırmacı gazeteci Martyn Gregory'nin "Dirty Tricks" adlı kitabından uyarlanarak hazırlanacak. David Leitch (Deadpool 2, John Wick, Hobbs & Shaw) bölümleri yönetecek; Universal International Studios ise yapımını üstlenecek. Sezon 6 bölüm sürecek.

İngiliz girişimci ve milyarder Richard Branson'ı konu alan dizi, Branson'ın hayatını, kurucusu olduğu Virgin Airways'in inanılmaz ve sorunlu yükseliş hikayesini anlatacak.

Branson, 1984'te kiralık bir uçakla Virgin Atlantic'i kurdu. 1990'da British Airways'in İngiltere'deki dominasyonunu tehdit eder hale gelince harekete geçen BA, müşteri bilgilerini içeriden alması ve Virgin müşterilerini BA'ya çekmeleri için Virgin çalışanları gibi davranan kişileri kullandı. Virgin'in durumdan haberdar olmasının ardından Branson şirketin taktikleri hakkında şikayetçi olunca, BA bu sefer de Virgin'i karalayıcı medya hikayelerinin ortaya atan “Operation Barbara”yı başlattı. 

Branson'ın açtığı dava, mahkemeye az bir zaman kala British Airways'in özür dilemesi ve Virgin'e yasal masraflar ve zarar için ödeme yapmasıyla kapandı. Şirketini büyütmeye devam eden Branson, 1999'a %49 hisseyi Singapore Airlines'a 1.2 milyar Pound'a sattı.

Tick, tick… BOOM! filmiyle bu yıl ikinci Oscar adaylığını kazanan Andrew Garfield, son dönemde Spider-Man: No Way Home ve The Eyes Of Tammy Faye filmlerinde de rol aldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER