The Bear, Loot ve The Lake dizileri 2. sezon onayını aldı!

The Bear, Loot ve The Lake dizileri 2. sezon onayını aldı!
The Bear dizisinden hızlı bir onay haberi geldi.

23 Haziran'da sekiz bölümlük ilk sezonunun bölümleriyle ekrana gelen dizi, 2. sezon onayını aldı. FX'in prodüksiyonu olarak Hulu'da ekrana gelen dizinin başrolünde Shameless dizisiyle bilinen Jeremy Allen White yer alıyor. Kardeşinin vefatından sonra ailesinin restoranını ayakta tutmak üzere kendi işini bırakıp gelen bir şefin ve restoran ekibinin başından geçenler anlatılıyor.

** Apple TV+, yeni komedisi Loot'a 2. sezon onayı verdiğini duyurdu. Maya Rudolph'un başrolünde yer aldığı dizi, 15 Temmuz'da ilk üç bölümüyle başladı ve şimdiye kadar 10 bölümlük sezonunu yarıladı.

** Amazon Prime ise Kanada yapımı dizisi The Lake'e 2. sezon onayı verdiğini duyurdu. İlk sezonu 17 Haziran'da yayınlanan komedi dizisinin 2. sezon prodüksiyonu başladı.

** Öte yandan TBS, başrolünde Nasim Pedrad'ın yer aldığı komedi dizisi Chad'den vazgeçtiğini açıkladı. 2. sezon çekimleri çoktan tamamlanan ve Nisan ayındaki yayın tarihi Temmuz ayında ertelenen, ancak kararın ardından yayın akışından çıkan dizi için yapım şirketi yeni bir yer aramaya başladı.

Warner Bros-Discovery birleşmesinden sonra TBS'in orijinal yapım dizi hazırlamaktan uzaklaşacağı öğrenilmişti. Bu kadarın ardından kanalın elinde sadece 4. sezon onayı bulunan Miracle Workers kaldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER