Netflix'in Yunan mitolojisine dayanan yeni dizisi KAOS'un kadrosu açıklandı

Netflix'in Yunan mitolojisine dayanan yeni dizisi KAOS'un kadrosu açıklandı
Netflix'in Yunan mitolojisine dayanan yeni dizisi KAOS'un kadrosu açıklandı.

Haziran 2018'de duyurulan projenin kadrosuna Hugh Grant (The Undoing), Janet McTeer (Ozark), Cliff Curtis (Avatar: The Way of Water), David Thewlis (Fargo), Killian Scott (Dublin Murders), Misia Butler (The School for Good and Evil), Leila Farzad (I Hate Suzie), Nabhaan Rizwan (Station Eleven), Rakie Ayola (The Pact) ve Stanley Townsend (The Current War) katıldı. Billie Piper (I Hate Suzie) ise konuk olacak.

Charlie Covell'in (The End of The F***ing World) senaristliğini üstlendiği dizi kara mizah bir yapım olacak ve mitolojide konu alınanları yeniden tasavvur edecek. Sezon 8 bölüm sürecek ve politika, güç, yer altı dünyasındaki yaşam gibi temalar da yer alacak. Çekimler bu yaz başlayacak. KAOS'un yapımcılığını All3Media ve Brightstar üstlendi.

Hugh Grant, tanrılardan Zeus'u canlandıracak. Bir sabah alnında bir çizgi fark eden Zeus, düşüşünün yakın olduğuna ikna olur ve her yerde işaretler görmeye başlar. Thewlis, kardeşi Hades'e; McTeer ise kraliçe Hera'ya hayat verecek. Hera'nın özgürlüğü ve gücü Zeus'un artan paranoyası nedeniyle tehlikeye girer ve harekete geçmek zorunda kalır. Rizwan, Zeus'un isyankar ve babasıyla anlaşamayan oğlu Dionysus'u oynayacak. Curtis, deniz, fırtına, deprem ve atların tanrısı Poseidon'u canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER