Netflix'in Obliterated dizisinin başrolleri belli oldu

Netflix'in Obliterated dizisinin başrolleri belli oldu
Netflix'te ekrana gelmesi için hazırlanan aksiyon-komedi dizisi Obliterated'in başrolleri belli oldu. Cobra Kai'nin yaratıcılarının hazırladığı projenin kadrosuna Nick Zano (Legends of Tomorrow) ve Shelley Henig (Teen Wolf) katıldı.

Mayıs ayında Netflix'in onay verdiği Obliterated, Las Vegas'ta ölümcül bir tehlikeyi etkisiz hale getiren elit bir özel kuvvetler biriminin hikayesini anlatıyor. Ekip, içki, uyuşturucu ve seksin de olduğu bir partiyle zaferlerini kutladıktan sonra fark ederler ki etkisiz hale getirdikleri bomba sahtedir. Akılları başına gelince noksanlarıyla savaşıp, kişisel sorunlarının üstesinden gelip gerçek bombayı bularak dünyayı kurtarmak üzere harekete geçerler.

Zano, ekibin başındaki Chad McKnight'ı canlandıracak. Hennig ise işi kuralına göre yapmayı tercih eden CIA ajanı Ava Winters'ı oynayacak. Ancak ekip bozuk bir halde işe geri döndüğünde kitap pencereden dışarıyı boylayacak.

Sezonu 8 bölümden oluşan Obliterated'in yapımını Cobra Kai'de olduğu gibi Sony Pictures Television üstleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER