Fatmagül'ün Suçu Ne?'nin İspanya uyarlaması Alba, 15 Temmuz'da Netflix'te!

Fatmagül'ün Suçu Ne?'nin İspanya uyarlaması Alba, 15 Temmuz'da Netflix'te!
Fatmagül'ün Suçu Ne?'nin İspanya uyarlaması Alba, Netflix'e geliyor!

Atresmedia'ya bağlı Antena 3 kanalında ekrana gelen dizinin bölümleri TV yayınından önce, ilk olarak 28 Mart 2021'de şirketin ücretli dijital platformu Atresplayer Premium'da yayınlandı. Sezonu 13 bölümden oluşan dizide bölümler yaklaşık 50 dakika sürmekte.

Alba, farklı bir gelecek için yaşadığı küçük kasabadan ayrılarak büyük şehre yerleşmiş ve üzerinden yaklaşık bir sene geçmiştir. Hatta bu 4 milyonluk şehirdeyken aklından geçmeyecek şey yaşanmış ve uzun bir zaman boyunca komşusu olan Bruno ile yolları yeniden kesişmiştir. Üstelik ikisi birbirlerine aşık olmuştur ve hiçbir şey onları ayıramayacak gibi durmaktadır. Ta ki o günah dolu geceye kadar...

Dizinin hikayesi Valensiya'ya bağlı Alicante şehrindeki Villajoyosa bölgesinde geçiyor. Tatil amaçlı yaşadığı yere geri dönen Alba, trajediyle sonuçlanan bir gecede bir grup erkek tarafından saldırıya uğrar ve ertesi gün sahilde çıplak halde uyanır. Üstelik kendisine saldıran dört kişiden üçü Bruno'nun arkadaşıdır. Ancak Alba dördüncü adamın kim olduğunu keşfettiğinde kabusun sonu aslında başlangıç olur.

Elena Rivera'nın başını çektiği kadroda Eric Masip, Álvaro Rico (Elite), Adriana Ozores, Pol Hermoso, Jason Fernández, Beatriz Segura, Miquel Fernández, Jorge Silvestre, Tito Fernández, Pepa Gracia, Caterina Mengs, Candela Cruz, Ana Wagner, Antonio Gil, Jordi Ballester, Luis Iglesia da yer alıyor. Dizinin yapımını Boomerang TV üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER