Nejat İşler: Ercüment Çözer karakterine veda ettim

Nejat İşler: Ercüment Çözer karakterine veda ettim
Behzat Ç.'de ve Saygı'da Ercüment Çözer karakterine hayat veren Nejat işler, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla karaktere veda ettiğini açıkladı. İşler, açıklamasında katkısı olan herkese teşekkür ederken yapılacak çok iş olduğunu da belirtti.

Güncelleme (20.06): Nejat İşler, bahsi geçen açıklamayı yaptığı tweetini daha silerek kaldırdı.

Nejat İşler'in açıklaması “Behzat Ç. geri dönüyor!” haberlerini takip etmiş oldu. Fenomen dizinin başrol oyuncusu Erdaş Beşikçioğlu, geçtiğimiz günlerde muhabirlerin sorularını cevaplarken dizinin geri döneceği müjdesini vermişti. Beşikçioğlu, açıklamasında “Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir,” dedi. 

2010-2013 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Behzat Ç., 2019’da BluTV’de ekrana dönmüştü. Ancak 2. sezon öncesi anlaşmazlık çıkınca sezon rafa kalktı. 2020’de Ercüment Çözer’in hikayesini anlatan Saygı ekrana geldi ve 2 sezon sürdü. İşler'e dizide Miray Daner ve Boran Kuzum eşlik etti. Aynı kadroyla devam edeceği konuşulan Behzat Ç, yine BluTV'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER