Amazon Prime'ın yeni draması Wilderness'ın başrol oyuncuları belli oldu

Amazon Prime'ın yeni draması Wilderness'ın başrol oyuncuları belli oldu
Amazon Prime'ın yeni draması Wilderness'ın başrol oyuncuları belli oldu. Jenna Coleman (The Serpent, Doctor Who) ve Oliver Jackson-Cohen (The Haunting of Hill House) kadroya katıldı.

Firebird Pictures'ın yapımcısı olduğu dizi 2023'te ekrana gelecek. Çekimler bu ay içinde başlayacak. Dizi, B. E. Jones’un 2019’da yayınlanan aynı adlı romanından Marnie Dickens (Gold Digger) tarafından uyarlandı.

Liv'in iyi bir evliliği, New York’ta göz alıcı bir hayatı vardır ve görünüşte her şey fazlasıyla yolundadır. Ta ki Liv’in Will’in ilişkisini öğrenmesine kadar... Liv'in kalp kırıklığını öfke izler ve önündeki tek seçenek olarak intikamı görür.

Will, ilişkilerini düzeltmek için Amerika’nın ulusal parklarında bir gezi yapmayı teklif eder. Liv ise teklifi kabul eder ama kocasına affedilmeye layık olduğunu kanıtlamak için üç meydan okuma tanıdığından bahsetmez. Peki, ya başarısız olursa? Vahşi doğada ölmenin pek çok yolu var. Ölmek kolaysa öldürmek de kolay. Evlilikleri yaşayamıyorsa, Will de yaşayamaz...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER