Seni Kalbime Sakladım dizisinin setinden eğlenceli kareler yayınlandı!

Seni Kalbime Sakladım dizisinin setinden eğlenceli kareler yayınlandı!
TRT 1’in yeni dizisi “Seni Kalbime Sakladım”ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Uyum içinde çalışan oyuncular, sette eğlenceli vakit geçiriyor. Sıcacık hikâyesi ve güçlü kadrosuyla sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan “Seni Kalbime Sakladım” dizisinin çekimleri İstanbul’da tüm hızıyla sürüyor. 

Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın üstlendiği, duygusal bir aşk hikâyesini konu alan dizinin ekibi sette uyum içinde çalışıyor. Ekip, sadece kamera önünde değil, sahnelerini beklerken de eğlenceli dakikalar yaşıyor. 

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği “Seni Kalbime Sakladım”ın senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor.

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak olan dizinin oyuncu kadrosunda; Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar da yer alıyor. 

“Seni Kalbime Sakladım” çok yakında ekran serüvenine başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER