Johnny ve Amber Davası ikinci bölümüyle TLC’de ekrana gelecek!

Johnny ve Amber Davası ikinci bölümüyle TLC’de ekrana gelecek!
Hollywood'un gözde çiftlerinden Amber Heard ve Johnny Depp'in sancılı boşanma süreci ve 2020 yılında İngiltere'de gerçekleşen dava mercek altına alınıyor. Johnny ve Amber Davası, ikinci bölümüyle 22.50’de TLC’de.
 
İki bölümden oluşan belgesel “Johnny vs Amber”, Johnny Depp ve Amber Heard’ün trajik bir şekilde yanlış giden evliliğini ve İngiltere'deki iftira davasında kullanılan kapsamlı kanıtları inceliyor. 
 
Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’e karşı ABD’de açtığı karalama davasını geçtiğimiz hafta kazandı. Fakat 2020’de Londra’da Amber Heard’e şiddet uyguladığı haberini yapan medya grubu News Group Newspapers Ltd.'ye açtığı iftira davasını kaybetmişti. Johnny vs Amber, bugün herkesi ikiye bölen bu tartışmalı ilişkiyi ve aile içi şiddeti, hem Johnny Depp’in hem de Amber Heard’ün bakış açışlarından ele alıyor. Ünlü çiftin Londra’daki davada ortaya çıkan video görüntüleri, ses kayıtları, fotoğraflar ve mesajlar tek tek incelenirken, avukatlar David Sherborne ve Sasha Wass QC ile yapılan özel röportajlar tüm dünya gündemini meşgul eden davalara dair nadir bir bakış açısı sağlayacak. 
 
Yayınlanacak ikinci bölümde; Amber Heard, İngiltere'deki iftira davasında, Johnny Depp'le sorunlu evliliğinin gerçekliğini ortaya koyan isteksiz bir tanıktır. Hukuk uzmanları ve Heard'ın arkadaşları, davanın sonucu hakkında içgörü paylaşıyor.
 
Johnny ve Amber Davası, ikinci bölümüyle 12 Haziran Pazar 22.50’de TLC’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER