Son Dönemde Gelen Bazı Onay ve İptaller: Raised by Wolves, High School Musical, Our Flag Means Death, Workin’ Moms...

Son Dönemde Gelen Bazı Onay ve İptaller: Raised by Wolves, High School Musical, Our Flag Means Death, Workin’ Moms...
Son dönemde yine birçok diziden onay ve iptal haberi geldi.

** HBO Max, bilim kurgu drama dizisi Raised by Wolves'u 2. sezonun ardından iptal etti. Ridley Scott’ın yapım şirketi Scott Free Productions, dizi için yeni bir yayıncı arayışına girdi.

** HBO Max, Our Flag Means Death'e ise 2. sezon onayı verdi. David Jenkins'in hazırladığı, Taika Waititi'nin yapımcısı olduğu korsan komedisinin 10 bölümlük sezonu Mart ayında tamamlanmıştı.

** Öte yandan HBO da başrollerinde Robin Thede, Gabrielle Dennis, Ashley Nicole Black ve Skye Townsend'in yer aldığı skeç komedi dizisi A Black Lady Sketch Show'a 4. sezon onayı verdi.

** Aynı isimli film serisinin dizi versiyonu olarak ekrana gelen High School Musical: The Musical: The Series şimdiden 4. sezon onayı aldı. Dizi, 3. sezonuyla 27 Temmuz'da Disney+ ekranlarında olacak. Dizi ve müzik kariyeri sonrası büyük başarı kazanan Olivia Rodrigo, 3. sezonda konuk oyuncu olarak yer alacak.


** BBC, Reece Shearsmith ve Steve Pemberton imzalı antoloji drama dizisi Inside No. 9'a çift sezonluk onay verdi. Böylece 8. ve 9. sezonlarını garantiledi.

** David Schwimmer ve Nick Mohammed'in başrolünde yer aldığı Intelligence'ın devamı gelecek. Mohammed, Sky One'ın yayınladığı komedi dizisi için yeni senaryolar kaleme aldığını ve dizinin sezon olarak değil de muhtemelen film şeklinde döneceğini belirtti.

** Colin Dexter imzalı roman serisinden uyarlanan, başrolünde Shaun Evans'ın yer aldığı polisiye drama dizisi Endeavour, 9. sezonla yayın hayatını tamamlayacak.


** Kanada'da yayın yapan CTV'de yayınlanan Workin’ Moms için 7. sezon, Diggstown için 4. sezon, Heartland için 16. sezon, Murdoch Mysteries için 16. sezon ve Pretty Hard Cases için 3. sezon gelecek. Diziler kanalın sonbahar-kış programında yer alıyorlar.

** ABD'de Acorn'un yayınladığı, Danimarka yapımı suç draması The Sommerdahl Murders 4. sezon onayını aldı. TV2 kanalının yayınladığı dizi 2023'te dönecek.

** Başrollerini Kat Stewart, Roy Joseph, Stephen Peacocke, Doris Younane ve Katie Robertson'ın paylaştığı Five Bedrooms da 4. sezon onayını aldı. Avustralya yapımı dizi, ilk sezonuyla Network 10'de ekrana geldikten sonra Paramount+'a transfer olmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER