TLC, Haziran ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor!

TLC, Haziran ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor!
TLC, Haziran ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’dan itibaren mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Haziran ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri TLC’de izleyicilerle buluşacak.
 
TLC’nin Haziran film seçkisi yine filmseverleri mutlu edecek. Riddick Günlükleri, King Kong, İnanılmaz Hulk, Hellboy 2: Altın Ordu ve Hancock gibi gişe rekorları kıran fantastik aksiyon filmlerinin yanı sıra Pelikan Dosyası, Korkunç Şüphe ve Kusursuz Yabancı gibi gerilim filmleri ekrana gelecek. Ayrıca Ajan Salt, Ben Casus, Panama Terzisi, Gururlu Mary, Zırhlı Kuvvetler, Beyaz Saray Düştü ve The Rundown gibi ajan ve suç filmleri Haziran ayında TLC’de olacak.
 
Gururlu Mary: Mary, Boston'daki acımasız bir gangster için tetikçi olarak çalışmaktadır. Suikast görevlerinden birinde tanıştığı küçük çocuk Mary, onun hayatını değiştirecektir. Filmin başrollerini Billy Brown, Jahi Di'Allo Winston ve Neal McDonough paylaşıyor. 
 
Zırhlı Kuvvetler: Zırhlı araç şirketinin acemi koruması, meslektaşlarının planına uyup 42 milyon dolar taşıyan bir kamyon çalar. Plandaki bir aksaklıksa ölümle sonlanabilecek bir çözüm gerektirir. Nimrod Antal’ın yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Matt Dillon, Columbus Short ve Jean Reno yer alıyor. 
 
Ben Casus: ABD hükûmetine ait bir hücum botu çalınınca özel ajanlardan oluşan bir ekip eski bir boks şampiyonuyla birlikte gizli bir göreve atılarak bir silah kaçakçısını araştırmaya başlar. Aksiyon, komedi ve macera dolu filmin başrollerinde Eddie Murphy, Owen Wilson ve Famke Janssen bulunuyor. 
 
Beyaz Saray Düştü: John Cale isimli bir polisi memuru, kızını ve Amerikan başkanını Beyaz Saray'ın kontrolünü ele geçiren milislerden korumak için harekete geçer. Independence Day, The Day After Tomorrow gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmde başrolleri; Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal paylaşıyor. 
 
Riddick Günlükleri: Kanun kaçağı Riddick galaksideki tüm insan yaşamını kendi formuna dönüştürmek veya öldürmek isteyen Necromonger Savaşçı Ordusu ile mücadele eder. Aksiyon filmlerinin değişilmez oyuncularından Vin Diesel'in başrolünde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda yine David Twohy oturuyor.
 
Kusursuz Yabancı: Arkadaşının gizemli ölümünü araştıran bir gazeteci, suçu zengin bir iş adamının işlediğinden şüphelenir. Sorularına cevap bulmak ve adaleti sağlamak için gizli göreve atılır. James Foley imzalı film, Halle Berry ve Bruce Willis’in başrolünde olduğu etkili bir gerilim sunuyor. 
 
Asker: Eski askerlerin yerine genetiği değiştirilmiş askerler göreve getirilir. Askerler, kolonilerinin tehlikeye girmesiyle yerine gelen askerlerle çatışmak zorunda kalır. Asker’in başrollerinde; Kurt Russell, Jason Scott Lee ve Connie Nielsen yer alıyor. 
 
Panama Terzisi: Panama'da yaşayan popüler bir terzi, isteksizce İngiliz istihbaratı için casusluk yapmayı kabul eder ve hayatını felaketin eşiğine sürükleyecek bir dizi olayı tetikler. John Boorman’ın yönetmenliğindeki filmde başrolleri Pierce Brosnan, Jamie Lee Curtis ve Geoffrey Rush paylaşıyor. 
 
Pelikan Dosyası: Üzerinde çalıştığı dava özeti şok edici bir komployu ortaya çıkarınca hayatı tehlikeye giren bir hukuk öğrencisi, bir gazetecinin yardımıyla gerçeği öğrenmeye çalışır. Julia Roberts, Denzel Washington ve Sam Shepard’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Alan J. Pakula yer alıyor. 
 
King Kong: Çekim için ıssız bir adaya giden film ekibi, tarih öncesinden kalma yaratıklarla karşılaşır. Bunların en heybetlisi ise dev bir goril olan Kong'dur. Fantastik ve macera dolu filmin başrollerinde; Naomi Watts, Jack Black ve Adrien Brody bulunuyor. 
 
Korkunç Şüphe: Ebeveynlerini trafik kazasında kaybeden iki kardeş, Malibu'daki cam bir evde tuhaf emelleri varmış gibi görünen yeni vasilerinin yanında yaşamaya başlar. Gerilim dolu filmin başrollerini Leelee Sobieski, Diane Lane ve Stellan Skarsgård paylaşıyor.
 
Baskın: 13'üncü Polis Bölgesi, bir mafya liderinin iadesini talep eden maskeli adamların saldırısına uğrar. Bir komiser de polislerin ve tutukluların yardımıyla kendini ve karakolu korur.
 
The Rundown: Bir suçlunun Amazon'da kaybolan oğlunu geri getirmekle görevlendirilen kelle avcısı Beck, paha biçilmez bir sanat eseri için verilen mücadelenin içine düşer. Macera dolu filmde Dwayne Johnson, Christopher Walken ve Ewen Bremner başrollerde yer alıyor. 
 
Hollywood Polisleri: Bir rap grubunun üyelerinin öldürülmesinin ardından davaya iki dedektif atanır. Polis teşkilatının dışındaki güçler ise soruşturmanın seyrini değiştirir. Filmin başrollerini Lena Olin, Harrison Ford ve Josh Hartnett gibi güçlü isimler paylaşıyor. 
 
İnanılmaz Hulk: Bilim insanı Bruce Banner, olumsuz hisler hissettiğinde dönüştüğü koca yeşil canavar Hulk için çaresizce tedavi arar. Edward Norton, Liv Tyler ve Tim Roth’un başrollerini paylaştığı film, süperkahramanseverleri ekrana davet ediyor. 
 
Ajan Salt: CIA ajanı Evelyn Salt, bir irticacı tarafından Rus casusu olmakla suçlanınca firar eder. Masumiyetini kanıtlamak için tüm becerisini ve deneyimini kullanması gerekir. Phillip Noyce’un yönetmenliğindeki filmde başrolleri Angelina Jolie, Liev Schreiber ve Chiwetel Ejiofor paylaşıyor.
 
Özel Tim: Deneyimli bir Los Angeles polisi, oluşturacağı yeni özel harekat timini eğitmekle görevlendirilir. Çok geçmeden ekip, uluslararası bir suçluyla karşı karşıya gelecektir. Colin Farrell, Samuel L. Jackson ve Jeremy Renner’ın başrollerini paylaştığı Özel Tim’in yönetmen koltuğunda Clark Johnson oturuyor.
 
Hancock: Derbeder süper kahraman John Hancock, ne zaman günü kurtarmaya çalışsa büyük bir yıkıma sebep olur. Bir halkla ilişkiler uzmanının ona yardım eli uzatmasıyla hayatı değişir. Başrollerde Thomas Lennon, Will Smith ve Charlize Theron gibi güçlü isimler yer alıyor. 
 
7 Saniye: Usta hırsız Jack, yanlışlıkla meşhur bir tablo çalar. Ortağı tablonun peşindeki gangsterler tarafından kaçırılınca Jack de tehlikeli bir kurtarma operasyonu düzenlemek zorunda kalır.
 
Hellboy 2: Altın Ordu: Prens Nuada mekanik canavardan oluşan bir ordu kullanarak insanlığın Dünya'daki egemenliğine karşı isyan başlatır. Hellboy ve ekibinin dünyayı yıkımdan kurtarması gerekmektedir. 
 
Karanlık Sular: Tıp öğrencisi Nancy, sörf yapmak için ıssız bir sahile gider. Suya girdiğinde bir büyük beyaz köpek balığının saldırısına uğrar ve kendini hayat mücadelesi içinde bulur.
 
S.W.A.T: Kuşatma Altında: Tutuklanan bir kartel üyesi, gizli bilgiler paylaşmayı kabul edince S.W.A.T üssü uluslararası bir teröristin saldırısına uğrar. Başrollerini Adrianne Palicki, Kyra Zagorsky, Michael Jai White ve Sam Jaeger paylaşıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER