Welcome to Eden (Cennete Hoş Geldiniz), Netflix'ten 2. sezon onayını aldı

Welcome to Eden (Cennete Hoş Geldiniz), Netflix'ten 2. sezon onayını aldı
Netflix, Welcome to Eden'e (Cennete Hoş Geldiniz / Bienvenidos a Edén) 2. sezon onayını verdiğini duyurdu. Onay haberi kısa bir videoyla açıklandı. 

İspanya yapımı dizi, ilk sezonuyla 6 Mayıs'ta izleyiciyle buluşmuştu. Netflix'in verilerine göre 23 Mayıs'a kadar 116,970,00 saat izlendi.
Zoa ve sosyal medyada oldukça aktif olan diğer dört çekici genç, yeni bir içki markası tarafından düzenlenen ve gizli bir adada yapılan özel bir partiye davet edilir. “Mutlu musun?” sorusuyla başlayan gizemli ve heyecan verici macera, hızlıca hayatlarının gezisi haline gelir. Ama kısa sürede cennetin gerçekten göründüğü gibi olmadığını keşfederler… Cennete hoş geldiniz.

Joaquín Górriz ve Guillermo López‘in yaratıcısı olduğu dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor. Yönetmenliğini Daniel Benmayor ve Menna Fité'nin üstlendiği Welcome to Eden'in kadrosunda Amaia Aberasturi, Amaia Salamanca, Belinda Peregrín, Lola Rodríguez, Sergio Momo (Élite), Begoña Vargas (Alta mar), Ana Mena, Berta Vázquez, Tomy Aguilera, Albert Baró, Guillermo Pfening, Diego Garisa, Dariam Coco, Irene Dev ve Berta Castañé gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER