Ricky Martin, Mrs. American Pie dizisinin kadrosuna katıldı

Ricky Martin, Mrs. American Pie dizisinin kadrosuna katıldı
Ricky Martin, Mrs. American Pie dizisinin kadrosuna katıldı.

10 bölümlük onay alan dizi, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta yayınlanacak. Juliet McDaniel’ın 2018’de yayınlanan Mr. & Mrs. American Pie romanından uyarlanan projenin kadrosunda Kristen Wiig, Alison Janney ve Laura Dern de yer alıyor.

Yıl 1969. Richard Nixon, Amerika Birleşik Devletleri’nin 37. başkanı olarak yemin etti. Neil Armstrong insanlık için dev bir adım attı. Palm Springs sosyetesinin ünlü ismi Maxine Simmons ise kocasının onu 22 yaşındaki sekreteri için terk ettiğini öğrendi. Şükran Günü’nde halk arasında yaşanan bir çöküşten sonra Maxine, kendini sadece boşanmış olmakla değil, aynı zamanda Scottsdale, Arizona’ya sürgün edilmiş de bulur. Ancak bu onun için son olmayacaktır. Çünkü eski güzellik kraliçesi, gözlerini yeni bir taca diker: Ülkenin en iyi eşi ve annesine verilen “Mrs. American Pie” yarışmasının tacına. Ancak bir sorunu vardır; zira tacı kazanmak için kendi ailesini bulması veya inşa etmesi gerekmektedir.

Abe Sylvia'nın (The Eyes of Tammy Faye, Dead to Me) hazırladığı ve showrunner olarak görev aldığı Mrs. American Pie'ın yapımını Apple Studios, Jaywalker Pictures, Wyolah Entertainment üstleniyor. 

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oyunculuk da yapan Ricky Martin, American Crime Story dizisinin 2. sezonu The Assassination of Gianni Versace'deki rolüyle Emmy adaylığı kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER