Stranger Things 4. sezonun ilk 8 dakikası yayınlandı

Stranger Things 4. sezonun ilk 8 dakikası yayınlandı
Stranger Things'in merakla beklenen 4. sezonundan haberler gelmeye devam ediyor.

Dizinin 9 bölümlük yeni sezonunun iki parça halinde yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı. 27 Mayıs'ta ekrana gelecek Kısım 1'de ilk yedi bölümün, 1 Temmuz'da yayınlanacak Kısım 2'dae kalan iki bölümün olacağı açıklandı. Ayrıca son üç bölümün süreleri de belli oldu:

7. bölüm: 1 saat 38 dakika
8. bölüm : 1 saat 25 dakika
9. bölüm : Yaklaşık 2.5 saat

Bunların yanı sıra 4. sezonunun ilk 8 dakikası da yayınlandı:


Stranger Things 4 Hakkında:

Hawkins’e korku, dehşet ve yıkım getiren Starcourt Savaşı’nın üzerinden altı ay geçmiştir. Savaşın sonuçlarıyla cebelleşen dostlarımız ilk kez birbirinden ayrı düşmüştür. Üstelik lise hayatının zorluklarıyla uğraşmak da işlerini hiç kolaylaştırmaz. Bu hassas dönemde ortaya çıkan doğaüstü yeni ve korkunç bir tehdit, dehşet verici bir gizemi beraberinde getirir. Bu gizem çözüldüğü takdirde Baş Aşağı Dünya kâbusu nihayet son bulabilecektir.

2016'da yayına girmesinden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Stranger Things, 65'i aşkın ödül kazandı ve 175 ödüle aday gösterildi. Bu ödüller arasında Emmy’ler, Altın Küre ödülleri, Grammy'ler, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Yılın Dizisi ödülü, People’s Choice Ödülleri, MTV Film ve Televizyon Ödülleri, Teen Choice Ödülleri ve diğer pek çok ödül bulunuyor.

En İyi Drama Dizisi dalında üç kez Emmy'ye aday gösterilen Stranger Things, Netflix'in en çok izlenen yapımlarından birisi. Dizinin 3. sezonu 582 milyon saat izlenme elde ederek Netflix Top 10 listelerinin En Popüler İngilizce Dizi kategorisinde 2. sırada yer alırken 2. sezon da 427 milyon saat izlenmeyle Netflix listelerinde 10 numarada. Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Stranger Things’in yapımcılığını Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment üstleniyor. Dizinin baş yapımcıları ise Duffer Kardeşler ile birlikte 21 Laps Entertainment’dan Shawn Levy ve Dan Cohen ile Iain Paterson.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER