Son dönemin onay ve iptalleri: Feria, Threesome, Grace, M.O.D.O.K., SurrealEstate...

Son dönemin onay ve iptalleri: Feria, Threesome, Grace, M.O.D.O.K., SurrealEstate...
Son dönemde yine pek çok diziden onay ve iptal haberi geldi.

* Syfy kanalı Eylül 2021'de 10 bölümlük sezonunu tamamlayan SurrealEstate dizisini iptal etmişti. Ancak iptali geri aldı ve onay verme kararı aldı. Dizi, 2023'te geri dönecek ama şimdilik kadronun ne kadarının 2. sezon için döneceği belli değil.

* Nordik merkezli dijital platform Viaplay, Ağustos 2021’de ilk sezonu yayınlanan Threesome’a 2. sezon onayını verdi. Dizi, 2022 sonlarına doğru ekrana dönecek.

* Başrolünde Altın Küre ödüllü komedyen ve oyuncu Awkwafina’nın yer aldığı komedi dizisi Awkwafina Is Nora From Queens, Comedy Central’dan 3. sezon için onay aldı. 

* Kanada'daki Global kanalında yayınlanan hukuk draması Family Law ikinci sezonu başlamadan 3. sezon onayını aldı. Dizinin yeni sezon çekimleri 24 Mayıs’ta başlayacak.

* ITV, başrolünde John Simm’in yer aldığı polisiye drama Grace’e 3. sezon onayı verdi. İkinci sezonuyla ekranda olan dizi, üç bölümlük sezonu 22 Mayıs’ta tamamlayacak. Gelecek sezon yine 3 bölüm sürecek ve bölümler film uzunluğunda olacak. 

* BBC Three’nin ekrana getirdiği komedi dizisi Jerk, 3. sezon onayını aldı. Gelecek sezon 6 bölümden oluşacak.

* İngiltere'deki ulusal kanallardan Dave'de yayınlanan komedi dizisi Meet the Richardsons 4. ve 5. sezon onayını aldı. Bu yıl içinde iki özel bölümle dönecek dizinin 4. sezonu 2023 içinde başlayacak. Sezondan sonra yine iki özel bölüm yayınlanacak. 

** Netflix, Ocak 2022’de ilk sezonu yayınlanan Feria’yı iptal etti ve İspanya yapımı dizinin 2. sezonu olmayacak.

** Netflix, Fransa yapımı Drôle (Standing Up) dizisini de iptal etti. 18 Mart'ta ekrana gelen dizinin 2. sezonu olmayacak.

** ABD'deki kablolu kanallardan OWN, Nisan 2021’de ilk sezonunu tamamlayan Delilah'ı iptal etti. Dizinin başrol oyuncusu Maahra Hill'in yeni bir dizinin kadrosuna girdiği öğrenilince dizinin devam etmeyeceği de ortaya çıktı.

** Hulu, Marvel'ın yetişkinlere yönelik animasyon dizisi M.O.D.O.K.'u iptal etti. Dizinin 10 bölümlük ilk ve tek sezonu Mayıs 2021'de yayınlanmıştı.

** Tracy Morgan'ın başrolünde yer aldığı The Last O.G. dizisi de 4. sezonun ardından iptal oldu, 5. sezon olmayacak. Ayrıca Discovery'nin satın aldığı TNT ve TBS'in artık orijinal yapım dizi üretmeyeceği açıklandı. Elindeki diğer dizilerin geleceği ise şimdilik kesin değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER