Amazon Prime'dan Zorro dizisi geliyor

Amazon Prime'dan Zorro dizisi geliyor
Amazon Prime'dan Zorro dizisi geliyor.

Secuoya Studios'un yapımını üstlendiği dizinin başrolünde Elite dizisinde canlandırdığı Guzman karakteriyle bilinen Miguel Bernardeau yer alacak. Ona Netfix dizilerinden El Dragón ve La Venganza de las Juanas'la bilinen Renata Notni eşlik edecek. Sezonu 10 bölüm sürecek diziyi Javier Quintas (La casa de Papel, Sky Rojo) ve Miguel Angel Vivas (Locked Up) yönetecek, senaryoyu Carlos Portela (Velvet Collection) kaleme alacak.

Maskeli kahramanı modern bir bakış açısıyla ele alacak Zorro'da genç Diego de la Vega babasını kimin öldüğünü araştırırken aile sırlarını ortaya çıkaracağı ve kaderini değiştirecek kişisel bir göreve çıkacak. Notni, karakterin gençlik aşkı Lolita Marquez'i oynayacak. 

Elite dizisindeki rolü 4. sezonda sona eren Miguel Bernardeau, sonrasında Dark'ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899'ın, HBO Max'in İspanya projesi Everything Else'in, Disney'in İspanya dizisi La Última'nın ve Playa Negra'nın kadrosuna katıldı. Öte yandan Disney de Wilmer Valderrama'nın başrolünde yer alacağı bir Zorro dizisinin hazırlıklarını devam ettiriyor. NBC'den The CW'ya geçen bir diğer proje ise resmi onayı alırsa kadın bir Zorro karakterini anlatacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER