ABD'deki 15 diziden iptal, 5 diziden onay haberi geldi

ABD'deki 15 diziden iptal, 5 diziden onay haberi geldi
ABD'deki ulusal kanallarda ekrana gelen dizilerin kaderleri belli olmaya devam ediyor. Bir gün içerisinde 15 diziden iptal, 5 diziden onay haberi geldi.

** NBC, Law and Order ve Law and Order: Organized Crime'a yeni sezon onaylarını verdi. Böylece ilki 22. sezonu, ikincisi 3. sezonu garantiledi. Komedilerden Young Rock da 3. sezon onayını alırken sezonun yeni komedilerinden American Auto ve  Grand Crew, 2. sezon onaylarını aldı.

NBC, aynı zamanda ikinci sezonları devam eden Mr. Mayor ve Kenan'la birlikte yeni dizisi The Edngame'i iptal etti.

** CBS, Chuck Lorre imzalı iki komedi dizisi B Positive ve United States of Al'i iptal etti. İki dizi de ikinci sezonlarıyla ekrandaydı. Kanal yeni dizilerinden Good Sam'i ve How We Roll'u da iptal etti. Ayrıca polisiye drama Magnum P.I. da 4. sezonun ardından iptal oldu.

** Geçtiğimiz sezonun aksine iptal olup yağan The CW ise yeni dizileri Naomi ve 4400'un yanı sıra; In the Dark, Charmed ve Roswell, New Mexico 4. sezonun; Dynasty'yi ise 5. sezonun sonunda iptal etti. In the Dark ve Roswell, New Mexico son sezonlarıyla 6 Haziran'da ekranda olacak. Legacies de 4. sezonun ardından iptal oldu ve kanalda 3 diziye yayılan The Vampire Diaries evreninde sona gelindi.

Öte yandan kanal, All American: Homecoming'e ise 2. sezon onayı verdi. Kanal kalan dizilerine daha önceden onay vermişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER